24 lipca, 2018

Anwis

Firma Anwis, produkty której oferujemy naszym klientom, istnieje na rynku nieprzerwanie od 1979 roku. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja sprawia, że dziś marka należy do ścisłego grona czołowych europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji.

W bogatym katalogu marki, znaleźć można kilkanaście grup produktowych – wewnętrznych, takich jak rolety materiałowe, rolety drewniane, żaluzje plisowane i pionowe oraz zewnętrznych, w tym rolety elewacyjne, podtynkowe, fasadowe oraz moskitiery. Ofertę firmy uzupełniają detale z tworzyw sztucznych, aluminium, stali i drewna.

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Spis treści

Producent rolety i zalużji

Produkty Anwis już od lat zachwycają dbałością o wysoką funkcjonalność i atrakcyjnym wzornictwem. Dostęp do zaawansowanych technologii w produkcji systemów przesłon okiennych sprawia, że produkty marki zdobią dziś domy, mieszkania, firmy i inne obiekty użyteczności publicznej nie tylko w Polsce, ale i w 42 krajach na całym świecie.

Na wyjątkowość produktów marki, składają się także stosowane przez nią materiały i procesy produkcyjne. Wysoką jakość rolet i żaluzji Anwis potwierdza norma ISO 9001:2008 oraz przyznane jej liczne nagrody i wyróżnienia, w tym tytuły: Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, Lider Polskiego Biznesu i Lider Marki.

Roleta balkonowa

Instalujemy i wykonujemy montaż rolet Anwis na terenie Warszawy

W Avens w Warszawie, pragniemy odpowiadać na indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów. Aby było to możliwe, wychodzimy naprzeciw nim z ofertą sprawdzonych produktów marki Anwis. Jako ich bezpośredni sprzedawcy, możemy zapewni naszym odbiorcom, dostęp do najlepszych rozwiązań z zakresu zewnętrznych i wewnętrznych przesłon okiennych.

W ramach kompleksowych usług, naszym klientom zapewniamy również szybki i sprawny montaż zakupionych rolet i żaluzji. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, zajmą się nim, tworząc w pełni funkcjonalną i estetyczną wizualnie osłonę okienną. Instalację zakupionych wyrobów, zapewniamy na terenie całej Warszawy.

Cennik rolet Anwis

Wysokiej jakości produktów Anwis, cieszących się doskonałą opinią, towarzyszą przystępne ceny. Koszt realizacji produktów pod indywidualne zamówienie zależy od rodzaju wybranego rozwiązania, jak również wielkości rolet i żaluzji. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji o cenniku!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!