24 lipca, 2018

Dormax

Dormax to istniejąca nieprzerwanie już od 1994 roku firma, założona z inicjatywy Doroty i Macieja Pawłowskich. Dziś jest ona liderem w dziedzinie systemów zaciemnień wnętrz – gotowych wyrobów, takich jak rolety, żaluzje, moskitiery i maty bambusowe oraz komponentów niezbędnych do ich produkcji.

Firma z ponad dwudziestoletnią historią, ze swoją bogatą ofertą dociera do klientów nie tylko w Europie, ale również krajach Azji, Australii i Ameryki Północnej. Dynamiczny rozwój, rozwinięte zaplecze technologiczne oraz międzynarodowy zasięg Dormax sprawia, że firma przynależy do elitarnego grona „Gazel Biznesu” (edycje 2010, 2011 i 2012).

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Spis treści

Rodzaje rolet, które oferujemy

W ofercie Avens w Warszawie, mamy przyjemność przedstawić szeroki asortyment produktów marki. Wśród nich nie mogło zabraknąć rolet, w tym rolet rzymskich, żaluzji plisowanych i pionowych. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, na długo zachowują swój estetyczny wygląd i sprawność działania.

Polski producent rolet, swoją ugruntowaną pozycję na rynku, zdobył przede wszystkim dzięki współpracy z wiodącymi projektantami z Polsce i świata. Nowoczesne wyroby, dopasowywane nieustannie do zmieniających się oczekiwań klientów, są funkcjonalną i estetyczną ozdobą wnętrz mieszkalnych, firmowych i innych przestrzeni użytku publicznego.

Roleta balkonowa

O roletach Dormax

Wysokiej jakości produktów, za którą odpowiedzialni są wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy firmy, towarzyszą przystępne ceny rolet i żaluzji do różnych pomieszczeń. Konkurencyjna, niezwykle bogata oferta rozwiązań, pozwala na ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Produkty Dormax, będące gwarancją jakości i niezawodności, z przyjemnością polecamy klientom zainteresowanym naszymi usługami. Aby sprostać ich potrzebom, doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań, by zakupione rolety i żaluzje spełniały swoje funkcje, tworząc jednocześnie spójną aranżację z wnętrzem.

Montujemy i instalujemy rolety Dormax w Warszawie

W firmie Avens w Warszawie, jako bezpośredni sprzedawca produktów hurtowni Dormax, zajmujemy się również montażem zakupionych rolet i żaluzji. Nasi wyspecjalizowani pracownicy, szybko i sprawnie instalują osłony okienne, dbając o ich estetyczną prezentację, sprawność mechanizmu oraz solidne mocowanie.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!