24 lipca, 2018

Mini rolety

Mini rolety od lat cenione są z uwagi na swoją wysoką funkcjonalność i wizualną estetykę. Zajmując znacznie miejsca, w porównaniu z tradycyjnymi roletami, skutecznie przesłaniają przeszklenie wewnątrz ramy okiennej. Dzięki temu, chronią wnętrze przed wnikaniem promieni, nie zaburzając swoim eleganckim wyglądem jego aranżacji.

Mnogość rozwiązań montażowych rolet mini sprawia, że znajdują one zastosowanie w różnego rodzaju pomieszczeniach. Świetnie sprawdzą się jako osłona okien o niewielkich gabarytach – w kuchni, łazience czy pokoju na poddaszu. Bezpośredni montaż na skrzydle ramy okiennej jest niezwykle szybki i prosty.

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Rodaje mini rolet

Cieszące się ogromną popularnością mini rolety, swoją renomę zawdzięczają również wielu rodzajom, w jakich występują. W naszej ofercie, przedstawiamy zarówno ponadczasowe mini rolety materiałowe, jak również modele zaciemniające, rzymskie czy typu dzień-noc (znane także jako rolety duo).

Rolety mini charakteryzują się bogatą kolekcją materiałów wykończeniowych, wśród których znaleźć można efektowne falbanki, lamówki oraz ozdobne rury obciążające. Dzięki nim, osłony okienne prezentują się niezwykle okazale w każdym wnętrzu – bez względu na to, czy zostało zaaranżowane w stylu nowoczesnym, czy też tradycyjnym.

Roleta balkonowa

Dowolność wymiaru i montaż Gratis!

Ogromnym atutem rolet mini, jakie oferujemy klientom Avens, jest szeroki wybór rozmiarów, w jakich są one dostępne. Na indywidualne zamówienie, dostarczamy również mini rolety na wymiar – dedykowane oknom o niestandardowych rozmiarach bądź nietypowych kształtach. Szeroka oferta dotyczy również stosowanych przez nas tkanin i ich kolorów, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Wiemy doskonale, że montaż rolet okiennych wymaga czasu i pewnych określonych umiejętności. Na szczęście – w Avens, z barków klientów z Warszawy i okolicy, zdejmujemy obowiązek samodzielnej instalacji mini rolet. W ramach naszej oferty, doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy firmy, montują zakupione rolety wewnętrzne pod wskazanym adresem.

Realizacje na terenie Warszawy i okolic

Do skorzystania z naszej bogatej oferty, zachęcamy zarówno właścicieli domów, mieszkań, firm i innych obiektów użyteczności publicznej, poszukujących wysokiej jakości mini rolet. Sprzedaż wraz z profesjonalnym montażem, osłon okiennych, świadczymy na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

Wysoką jakość mini rolet potwierdzają zrealizowane dotychczas projekty, które z dumą przedstawiamy na naszej stronie. Wysoka funkcjonalność, estetyka i trwałość wykonania osłon okiennych sprawia, że są one niezwykle praktyczną ozdobą wnętrz mieszkalnych i użytkowych, o czym przekonało się wiele klientów ze stolicy i okolicznych miast.

Cennik i opinie o nas

Ceny mini rolet na wymiar zależą od ich rodzaju oraz wielkości, a także dobranych materiałów. Dbając jednak o maksymalne zadowolenie klientów, oferujemy im niezmiennie konkurencyjne ceny produktów. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów? Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły projektu, który możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!