17 maja, 2018

Montaż moskitiery drzwiowej

Wraz z nadejściem ciepłych, słonecznych dni, do naszych domów próbują dostać się różni nieproszeni goście. O ile zabezpieczenie okien moskitierą nie jest trudne, o tyle w przypadku drzwi balkonowych wiele osób ma poważne problemy. Zakup moskitiery przesuwnej nie wystarcza. Trzeba bowiem wiedzieć w jaki sposób odpowiednio ją zainstalować.

Przedstawiamy więc instrukcję krok po kroku, dzięki której montaż moskitiery drzwiowej nie będzie stanowił problemu. Sami zajmujemy się tym już od wielu lat, a nasi doświadczeni pracownicy posiadają sprawdzone i skuteczne sposoby, dzięki którym moskitiery umocowane są solidnie, a przy tym w niczym nie przeszkadzają domownikom.

Jak to wykonujemy?

Przede wszystkim, decydując się na montaż przesuwnej moskitiery drzwiowej, przed zakupem musisz dokładnie wymierzyć wnękę okna balkonowego. Gdy moskitiera jest już w twoim domu, odpowiednio zabezpiecz miejsce pracy oraz dokonaj przymiarki. Koniecznym może okazać się docięcie niektórych elementów, takich jak np. dodatkowa rama.

Kolejny krok to właśnie montaż ramy oraz wypoziomowanie moskitiery. Dzięki temu nie będzie przeszkadzała w otwieraniu okna balkonowego. Następnie montuje się skrzydło moskitiery na zawiasach, dokręca blaszki zamków magnetycznych oraz przykręca pochwyty. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie szczelności naszej moskitiery – i gotowe!

Montaż moskitiery
Montaż moskitiery

Kupując moskitiere w naszej firmie – MONTAŻ Gratis!

Dla naszych klientów mamy doskonałą wiadomość. Jeśli mieszkasz na terenie Warszawy lub okolic i obawiasz się, że nie poradzisz sobie z samodzielnym zamontowaniem moskitiery, pomoc naszych doświadczonych pracowników możesz mieć zupełnie za darmo. Oferujemy bowiem gratisowy montaż moskitier na okna i drzwi balkonowe, jeśli dokonasz zakupu w naszej firmie.