6 czerwca, 2016

Moskitiery rolowane

Avens Rolowane11Posiadanie moskitiery to znakomity pomysł, a szczególnie dobrym wyborem są moskitiery rolowane. Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą moskitier rolowanych na wymiar, które mają długą gwarancję i zapewniają wysoki komfort użytkowania. 

Osoby zainteresowane montażem moskitier rolowanych w oknach i drzwiach balkonowych zapraszamy do nas. W Warszawie wiele firm oferuje takie produkty i usługi, ale tylko my jesteśmy w stanie zagwarantować ich najwyższą jakość, a także krótki termin realizacji zamówienia.

Zalety moskitier rolowanych

Moskitiery w ogóle są produktami godnymi polecenia, gdyż świetnie chronią przed dostającymi się do pomieszczeń owadami, atakującymi zwłaszcza latem. Moskitiery rolowane zaś są tym doskonalszym wyborem, że świetnie sprawdzają się nie tylko w oknach, ale też w drzwiach balkonowych. 

Ważną zaletą oferowanych przez nas moskitier rolowanych jest ich funkcjonalność i komfort użytkowania. Moskitiery te można podnosić i opuszczać kiedy się chce i jest to bardzo sprawny proces. Idealnie nadają się więc na przykład do często otwieranych drzwi balkonowych. Na uwagę zasługuje też ich wysoka trwałość.

W jakich miejscach moskitiery rolowane sprawdzą się najlepiej?

Łatwość użytkowania moskitier rolowanych sprawia, że najczęściej są one wybierane tam, gdzie potrzebne jest ich częste podnoszenie i opuszczanie, na przykład do drzwi balkonowych. Są idealne wszędzie tam, gdzie użytkowanie tradycyjnych moskitier wiąże się z dużo mniejszym komfortem.

 Nasze moskitiery rolowane są nie tylko bardzo funkcjonalne, także dzięki specjalnym, bardzo wygodnym systemom sterowania. Odznaczają się też zdecydowanie nowoczesnym charakterem oraz wysoką estetyką. Powoduje to, że świetnie odnajdą się wszędzie, nawet w przypadku reprezentacyjnych okien i drzwi balkonowych czy tarasowych.

Oferowane kolory siatek i osprzętu

Proponowane przez nas moskitiery rolowane na wymiar mają siatki w dwóch kolorach: szarym i czarnym. Jest to zdecydowanie najbardziej optymalny wybór, gwarantujący małą widoczność przesłony, mającej spełniać rolę praktyczną. Kolory te sprawiają, że rozwiązanie wygląda świetnie nawet gdy połączy się je z bardzo dekoracyjnymi oknami czy drzwiami. 

Kolory osprzętu naszych moskitier rolowanych dobierane są przez ich producentów w taki sposób, by możliwe było tworzenie bardzo udanych, estetycznych kompozycji. Proponujemy osprzęt w kolorach: białym, brązowym, szarym, antracytowym, orzechowym, dębowym i złotego dębu. Propozycje te z pewnością zaspokoją wszelkie wymagania.  

Moskitiery rolowane wykonujemy na wymiar. Pomiary są bezpłatne

By moskitiera perfekcyjnie wywiązywała się ze swej roli, musi być idealnie dopasowana do wymiarów okien i drzwi, w których ma się znaleźć. Oczywiście zadanie wykonania pomiarów bierzemy na siebie, przy czym zamówienie tej usługi nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje. 

Każdy, kto chce sprawdzić, ile będzie kosztowało zamontowanie nowoczesnych moskitier rolowanych w jego domu czy firmie, może zlecić nam wykonanie pomiarów i dokonanie wyceny. Robimy to szybko i sprawnie, przy czym nie pobieramy za te działania żadnych opłat. Dopiero po nich można zdecydować, czy chce się skorzystać z naszych usług.

Na moskitiery rolowane oraz ich montaż dajemy 36 miesięcy gwarancji

Doskonale znamy produkty, które proponujemy naszym Klientom, jak również nasze nieprzeciętne możliwości w zakresie montażu moskitier rolowanych. Pozwala nam to zagwarantować najwyższą jakość produktów i usług, także oficjalnie – udzielamy na nie 36-miesięcznej gwarancji. 

Wybierając naszą ofertę, mogą mieć Państwo pewność pełnego zadowolenia. Nasze moskitiery działają niezawodnie przez wiele sezonów, a montaż, który wykonujemy, gwarantuje najwyższą estetykę oraz skuteczne działanie przysłon. Najlepszym tego potwierdzeniem jest 36-miesięczna gwarancja na moskitiery oraz ich montaż.  

Obsługujemy klientów na terenie Warszawy i okolic

Nawet w tak dużym mieście jak Warszawa oraz w jej okolicach trudno jest znaleźć ofertę lepszą od naszej, mogą być Państwo tego pewni. Nasze produkty i usługi prezentują najwyższy poziom, przy czym skorzystanie z naszej oferty jest wygodne i niezwykle ekonomiczne.  

Informacje techniczne

Kolory osprzętu moskitier: biały, brązowy, szary, złoty dąb, orzech, dąb, antracyt.

Kolor siatki: szara i czarna. (Siatki do wszystkich moskitier wykonane są z włókna szklanego)

Realizacja: Wszystkie zamówienia wykonujemy na konkretny wymiar. Jeżeli szukają państwo moskitier w Warszawie, jak i okolicach Warszawy to nasza firma realizuje takie zamówienia. Wszystkie pomiary są bezpłatne i nie zobowiązujące do zakupu. Czas realizacji od podpisania umowy to około 7-10 dni roboczych.

Gwarancja: Na wszystkie nasze produkty wynosi 3lata.

Zdjęcia realizacji