6 czerwca, 2016

Moskitiery otwierane i balkonowe

Moskitiery otwierane to stosunkowo nowy wynalazek, do zapoznania się z którym zachęcamy bardzo gorąco. Takie moskitiery nie tylko są jeszcze bardziej funkcjonalne niż ich standardowe wersje, ale też mogą prezentować się efektownie, a tego nie potrafi żaden inny rodzaj przesłon przeciwko owadom.

Wybór nowoczesnych i bardzo wygodnych w użytkowaniu moskitier otwieranych możemy polecić wszystkim, którzy cenią sobie maksymalną wygodę, a także są otwarci na nowinki techniczne. Moskitiery takie w naszej ofercie nie mają wysokiej ceny, a spełniają swe zadanie doskonale.  

Zalety moskitier otwieranych

Analizując specyfikację balkonowych moskitier otwieranych, trzeba przede wszystkim docenić wielki komfort użytkowania tych rozwiązań. Nawet w wersji podstawowej są one ogromnie wygodne i oszczędzają czas względem innych rodzajów moskitier. Dodatkowo można je wyposażyć w udogodnienia takie jak samozamykacze. 

Moskitiery otwierane, które proponujemy, to świetny wybór na cały rok. Warto je wybrać nie tylko dlatego, że nie trzeba ich zdejmować jesienią. Moskitiery otwierane świetnie chronią nie tylko przed owadami, ale też przed zanieczyszczeniami, można więc i warto korzystać z ich funkcjonalności przez cały rok. Podnosi to też ich opłacalność.

Moskitiery otwierane są idealne do zastosowania w dzwiach balkonowych

Posiadanie moskitiery to doskonałe rozwiązanie i sposób na zapewnienie sobie ulgi od atakujących owadów. Jednak konieczność ciągłego podnoszenia moskitiery kiedy chce się otworzyć drzwi balkonowe może być nużąca. W tym zakresie szczególnie dobrze więc sprawdzają się specjalne moskitiery balkonowe otwierane. 

Jak wskazuje nazwa, moskitiery balkonowe dedykowane są głównie do drzwi balkonowych czy tarasowych. Ich wybór możemy jednak polecić także do okien, gdzie prezentują się tak samo dobrze i równie doskonale wywiązują się ze swojej roli. Chronią nie tylko przed owadami, ale też zanieczyszczeniami.

Oferowane kolory moskitier oraz osprzętu

Podobnie jak w przypadku innych rodzajów moskitier znajdujących się w naszej ofercie, również moskitiery balkonowe mogą mieć siatkę w kolorze czarnym lub szarym. Osprzęt zaś może mieć barwy: białą, brązową, orzechową, mahoniową, antracytową lub złotego dębu. Łatwo więc jest dobrać kolorystykę przesłony do otoczenia. 

Kolory, jakie proponują producenci moskitier otwieranych, nie są bynajmniej wybierane przez nich przypadkowo, lecz stanowią najbardziej optymalną propozycję. Gwarantują wysoką estetykę oraz łatwość wkomponowania sytemu w otoczenie w każdym przypadku.  

Moskitiery otwierane wykonujemy na konkretny wymiar

Moskitiery otwierane, tak samo jak wszystkie inne, muszą być doskonale dopasowane do okien i drzwi balkonowych, by mogły zatrzymywać owady i zanieczyszczenia w stu procentach. Dokonując pomiarów w sposób profesjonalny, gwarantujemy niezawodne działanie dostarczanych i montowanych przez nas produktów. 

Moskitiery proponowane w ramach naszej oferty wykonujemy na wymiar, poprzedzając to dokonaniem pomiarów Państwa okien i drzwi. Usługa ta nic nie kosztuje, wykonywana jest w sposób szybki i sprawny, z zachowaniem Państwa najwyższego komfortu. Poza tym do niczego nie zobowiązuje.  

Na moskitiery rolowane, oraz ich montaż dajemy 36 miesięcy gwarancji

Wystarczy zapoznać się z naszymi przykładowymi realizacjami, by przekonać się, że moskitiery balkonowe, jakie dostarcza i montuje firma Avens, prezentują się bardzo solidnie. Nie jest to bynajmniej złudzenie – są one bardzo trwałe, a przy tym udzielamy na nie gwarancji na aż 36 miesięcy!

Wykonywany przez nas w sposób profesjonalny montaż moskitier otwieranych zapewnia najwyższe walory użytkowe oraz doskonałą trwałość systemu bez względu na stopień i częstotliwość eksploatacji. By to potwierdzić, dajemy gwarancję na 36 miesięcy także na montaż moskitier.

Dostarczamy i montujemy moskitiery na terenie Warszawy i okolic

Wszystkie osoby chcące zlecić usługę profesjonalnego montażu moskitier balkonowych na terenie Warszawy bądź okolic zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy najwyższy poziom usług, a także atrakcyjne warunki finansowe, co potwierdza zadowolenie naszych licznych Klientów.`

Informacje techniczne

Kolory osprzętu moskitier: biały, brązowy, złoty dąb, orzech, mahoń, antracyt.

Kolor siatki: szary i czarny

Czas realizacji: 7 dni

Gwarancja: Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji 3 lata.

Realizacja: Wszystkie zamówienia wykonujemy na konkretny wymiar. Wyceny i montaże moskitier wykonujemy na terenie Warszawy jak i w okolicach Warszawy. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Galeria zdjęć