6 czerwca, 2016

Moskitiery przesuwne

Moskitiery przesuwne to znakomite rozwiązanie dla osób chcących zabezpieczyć przed dostępem owadów drzwi tarasowe, ale też altanki czy ogrody zimowe. Świetnie sprawdzają się w tym zakresie, dodatkowo są funkcjonalne, a także prezentują się zdecydowanie estetycznie. 

Jesteśmy jedną z wiodących firm oferujących moskitiery przesuwne na wymiar w Warszawie. Proponujemy ich montaż wszystkim Klientom chcącym skutecznie zabezpieczać swoje domy, a także inne obiekty, jak altanki czy tarasy, przed owadami, a przy tym stawiającym na maksymalną wygodę.

Zalety moskitier przesuwnych

Moskitiery przesuwne, jakie można znaleźć w naszej ofercie, to przede wszystkim produkty odznaczające się bardzo wysoką funkcjonalnością. Można je dowolnie przesuwać, a przy tym nie posiadają ramki ograniczającej widoczność. Korzystanie z nich jest więc niezwykle komfortowe.

Proponowane przez nas moskitiery przesuwne, co widać na przykładowych realizacjach, wyróżniają się dużą estetyką. Bez przeszkód mogą być więc montowane nawet na wysoce dekoracyjnych budynkach, jak piękne altanki. Najważniejsze jednak jest to, że znakomicie spełniają swą rolę.

Gdzie moskitiery przesuwne mogą zostać zamontowane?

Ze względu na swój charakterystyczny mechanizm moskitiery przesuwne są szczególnie wygodnym rozwiązaniem w przypadku drzwi tarasowych, a także altanek, ogrodów zimowych i innych, podobnych obiektów. Mogą być też jednak montowane na wielu różnych powierzchniach, jedynym ograniczeniem jest ich rozmiar. 

Polecamy wybór moskitier przesuwnych na wymiar do wszelkich miejsc, gdzie pożądana jest skuteczna ochrona przed owadami, a także wygoda stosowania przesłony. Bogaty wybór kolorystyki i estetyczne wykonanie moskitier umożliwia także umieszczanie ich w najbardziej reprezentacyjnych miejscach.

Oferujemy wiele kolorów siatek i osprzętu

Podobnie jak w przypadku innych wariantów oferowanych przez nas przesłon przeciwko owadom, również moskitiery przesuwne mają siatki w kolorze szarym bądź czarnym, zależnie od życzenia Klienta. Wybór kolorów osprzętu jest zaś znacznie większy, co daje duże możliwości aranżacyjne. 

W celu zapewnienia estetycznego wyglądu systemu, proponujemy moskitiery przesuwne z osprzętem w kolorach: białym, brązowym, orzechowym i złotego dębu. Uważamy, że są to najbardziej uniwersalne propozycje, umożliwiające udane wkomponowanie przesłon w każde otoczenie.

Moskitiery wykonujemy na konkretny wymiar

Moskitiery przesuwne, tak samo jak wszystkie inne, muszą być wykonywane pod indywidualny wymiar, by mogły dobrze spełniać swą rolę. Zadanie to – dokonania dokładnych pomiarów powierzchni, na których mają być zamontowane przesłony, bierzemy na siebie. 

Każdy, kto nosi się z zamiarem zamontowania moskitier przesuwnych, może zgłosić się do nas i skorzystać z darmowego pomiaru oraz wyceny. Nie jest to zobowiązujące do skorzystania z naszej oferty, a także nie pobieramy za to żadnych opłat.  

Na moskitiery i sam montaż dajemy 36 miesięcy gwarancji

W naszej ofercie można znaleźć tylko najlepsze na rynku moskitiery przesuwne, pochodzące od renomowanych producentów. Za ich jakość możemy ręczyć, gdyż mamy pewność, że sprzedajemy wyłącznie najlepsze produkty. Udzielamy więc na nie 36-miesięcznej gwarancji. 

Zamawiając u nas moskitiery przesuwne, wszyscy z naszych Klientów mogą mieć pewność, iż wywiążemy się z tej usługi z gwarancją najwyższej jakości. Gwarancja ta trwa aż przez 36-miesięcy, podczas których można mieć pewność bezawaryjnego działania przesłon – bądź skorzystać z naszego serwisu.  

Obsługujemy klientów na terenie Warszawy i okolic

Wszystkie osoby z Warszawy i okolic zainteresowane moskitierami przesuwnymi na wymiar zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Mimo dużego zainteresowania ze strony Klientów, mamy krótkie terminy realizacji usług. Gwarantujemy też przystępne, bardzo konkurencyjne ceny.

Informacje o moskiterach

Kolory osprzętu moskitier: biały, brązowy, złoty dąb, orzech.

Kolor siatki: szary i czarny.

Czas realizacji: 7dni

Realizacja: Wszystkie zamówienia wykonujemy na konkretny wymiar.

Gwarancja: Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji 3 lata.

Galeria realizacji