Lipiec 24, 2018

Rolety bambusowe

Chcesz stworzyć w swoim domu lub mieszkaniu przestrzeń o wyjątkowym klimacie? Szukasz rolet, z pomocą których wykreujesz niepowtarzalną, ciepłą atmosferę w stylu ekologicznym? Już dziś sprawdź naszą ofertę rolet bambusowych, dzięki którym osiągniesz pożądany efekt, zabezpieczając się przy okazji przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Bambus to jedyny w swoim rodzaju materiał, który już od wielu lat przyciąga miłośników stylu eko. Nie bez powodu, na szeroką skalę zaczęto wykorzystywać go również do produkcji osłon okiennych. Roleta, wykonana z miękkich patyczków, delikatnie filtruje światło słoneczne, tworząc we wnętrzu idealne warunki do relaksu.

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Zastosowanie i zalety rolet wykonanych z bambusu

Rolety bambusowe znajdują szerokie zastosowanie przede wszystkim we wnętrzach mieszalnych. Doskonale sprawdzą się jako nietuzinkowy element aranżacji pokoju, kuchni, salonu, łazienki, a nawet pokoju dziecięcego, nawiązującego do stylu eko. Naturalny efekt, uzyskany dzięki roletom z bambusa, nie byłby osiągalny za pomocą tradycyjnych rolet aluminiowych.

Efektowne rolety z bambusa równie świetnie wpiszą się w też w przestrzenie zewnętrzne. Będą praktyczną i estetyczną ozdobą na taras, do ogrodu i na balkon, gdzie pozwolą na zaaranżowanie przytulnego, sprzyjającego wypoczynkowi kącika, osłoniętego od nadmiernego słońca i wzroku sąsiadów.

Roleta na zamówienie

Montaż i instalacja

Ważną zaletą rolet bambusowych, które dostępne są w naszej bogatej ofercie, jest łatwość i szybkość ich bezinwazyjnego montażu. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, wystarczy zawiesić je na kołkach montażowych, przytwierdzonych do ściany pokoju, altanki ogrodowej czy balkonu. Równie prosta jest regulacja rolety, którą obsługuje się za pomocą sznurka.

W Avens specjalizujemy się nie tylko w doborze i sprzedaże rolet bambusowych, dających efekt rozproszonego światła. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, zajmują się również profesjonalnym ich montażem u klienta. Dzięki temu, tworzymy estetyczne i prawidłowo działające osłony okienne, które przetrwają długie lata.

Dowolność wymiaru i gwarancja

Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów, oferujemy im wysokiej jakości bezinwazyjne rolety bambusowe w szerokiej gamie rozmiarów wraz z możliwością realizacji projektu na wymiar, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Wszelkie szczegóły dotyczące zlecenia omawiamy wspólnie z klientem.

Z powodzeniem dostarczymy rolety zarówno dla niewielkich okien i tych wieloskrzydłowych, jak również do zawieszenia nad drzwiami tarasowymi lub ogrodowymi. Jednocześnie, zapewniamy 3-letnią gwarancję na wszelkie osłony okienne, jakie można znaleźć w naszym asortymencie. W razie potrzeby, służymy fachowym serwisem, szybko i sprawnie usuwając problemy z roletami.

Znani i cenieni producenci rolet bambusowych

W trosce o zadowolenie naszych klientów, oferujemy wyłącznie rolety bambusowe wyłącznie o sprawdzonych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku. Przede wszystkim, zapraszamy do zakupu wyrobów takich marek, jak Anwis i Dormax, które przez lata wypracowały sobie tytuł liderów w branży osłon okiennych.

Bezpośrednia współpraca z producentami osłon okiennych, w tym rolet bambusowych sprawia, że naszym klientom szybko i sprawnie dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania. Wysokiej jakości oferowanych osłon, towarzyszą niezmiennie ich konkurencyjne ceny, dzięki którym zdobyliśmy zaufanie i dobrą opinię dotychczasowych klientów.

Opinie i nasz cennik

Planujesz zakup rolet bambusowych? Chcesz stworzyć w domu, na tarasie lub balkonie wyjątkowy klimat? Już dziś sprawdź naszą ofertę zwijanych osłon okiennych, których wycenę opieramy na rodzaju i wielkości rolety. Doradzamy, sprzedajemy i montujemy zakupione rolety na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!