24 lipca, 2018

Rolety do pokoju dziecięcego

Rolety okienne do pokoju dziecięcego to idealne dopełnienie aranżacji tego pomieszczenia. Najbardziej odpowiednie będą modele przyciągające wzrok dziecka poprzez swoją kolorystykę oraz wzór. Taka roleta powinna być również łatwa i szybka w czyszczeniu, ponieważ znajdując się w pokoju dzieci, automatycznie jest narażona na zabrudzenia. Materiały, z których tworzone są rolety z naszej oferty, posiadają atesty.

Rolety dzień noc do pokoju dziecięcego to idealny wybór do tego pomieszczenia. Doskonale sprawdzą się także rolety zaciemniające do pokoju dziecięcego. Taki model zasłony docenią z pewnością rodzice niemowląt. Myśląc jednak o starszych pociechach, do gustu może przypaść także roleta rzymska do pokoju dziecięcego lub plisy.

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Spis treści

Asortyment naszego sklepu a roleta do pokoju dziecięcego

Poza wspomnianymi wcześniej zasłonami można wyróżnić również klasyczne modele wolnowiszące, takie jak rolety w kasecie, które są popularne ze względu na cenę oraz na łatwość montażu. Na poddaszu warto użyć plis bądź rolet dachowych, które będą chronić dzieci przed promieniami słońca. Szczególną uwagę podczas dobierania asortymentu należy zwrócić na kolorystykę. Z pewnością do pokoju dziecięcego dobrze sprawdzą się rolety, mające ciepłe, pastelowe, stonowane barwy oraz delikatne wzory, które spodobają się maluchowi.

Roleta balkonowa

Jak wygląda montaż i dobór kolorów?

Oprócz asortymentu składającego się z rolet okiennych do pokoju dziecięcego firma oferuje klientom usługę profesjonalnego montażu. Doświadczeni specjaliści szybko i sprawnie zainstalują zarówno rolety wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Na nasze produkty, a także usługi obowiązuje trzyletnia gwarancja.

Rolety do pokoju dziecięcego i nie tylko – realizacja i cena

W naszym sklepie można zamówić rolety do pokoju dziecięcego, a także inne wspomniane wyżej modele. Cena produktu ustalana jest przy uwzględnieniu takich aspektów jak: wielkość okna, rodzaj tkaniny oraz rolety. Możemy zagwarantować klientom, że firma AVENS ma jedne z najbardziej atrakcyjnych cen. Współgrają one z jakością produktów i profesjonalizmem świadczonych przez nas usług. Robiąc zakupy w naszym sklepie, klient ma pewność, że kupuje prosto od producenta, co gwarantuje dobrą cenę. Staramy się, aby rolety okienne do pokoju dziecięcego miały jak najlepszą jakość i wytrzymałość. Klienci, którzy dokonali u nas zakupów, już się o tym przekonali.

Na co dzień działamy na terenie Warszawy i okolic. Dojeżdżamy na tym obszarze do naszych potencjalnych klientów, robimy pomiary oraz wyceny, pomagamy w wyborze rozwiązań aranżacyjnych dla konkretnych pomieszczeń. Bezpłatny pomiar okien oraz wycena rolet sprawia, że będą one idealnie dopasowane i funkcjonalne. Jesteśmy firmą, która jako jedną z nielicznych w naszych rejonach, za darmo dokonuje pomiarów, wyceny oraz montażu. Produkty wykonane są z najlepszych materiałów, a instalacja na oknie realizowana jest perfekcyjnie.

Szczegóły dotyczące zamówienia nowoczesnych rolet do pokoju dziecięcego

Nasza firma współpracuje z najlepszymi producentami w Polsce, takimi jak ANWIS oraz DORMAX. Obecność na polskim rynku od ponad 10 lat zobowiązuje do tego, aby nasze produkty były wykonane z materiałów dobrej jakości oraz dodatkowo charakteryzowały się wytrzymałością. Firma AVENS z dnia na dzień próbuje podążać za nowymi trendami. Zawsze staramy się dopasować ofertę do klienta w taki sposób, aby była przede wszystkim korzystna, ale również elastyczna.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z dostępną ofertą w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeżeli pojawią się jakieś pytania, zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną bądź e-mailową. Postaramy się odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie. Wspólnie na pewno uda nam się dobrać odpowiednią roletę do pokoju dziecięcego.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!