24 lipca, 2018

Rolety do pokoju dziecięcego

Rolety stanowią niezwykle ważny element aranżacji pokoju dziecięcego. Najlepiej sprawdzą się w nim modele, które swoją kolorystyką, będą przyciągać wzrok dziecka i jednocześnie harmonizować z wystrojem wnętrza. Nie bez znaczenia jest oczywiście praktyczna strona rolet – dobrze, jeśli będą łatwe i szybkie w czyszczeniu, co pozwoli uniknąć rozwoju groźnych dla dziecka alergenów. Posiadamy atesty na tkaniny, które oferujemy w sprzedaży.

Do pokoju dziecka idealnym wyborem będą rolety typu dzień-noc lub zaciemniające, które umożliwiają regulację nasłonecznienia o dowolnej porze dnia. Ten fakt docenią zwłaszcza rodzice niemowląt. Starszym dzieciom, do gustu przypadną proste rolety rzymskie lub modne ostatnio plisy, pozbawione koralikowych łańcuszków – dzięki temu w pełni bezpieczne dla malucha.

Dla przykładu poniżej przedstawiamy zdjęcia z realizacji wykonania prac w przedszkolu. Firma Avens wykonała 58 rolet materiałowych w przedszkolu w Radzyminie pod Warszawą.

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Rodzaje rolet i bogactwo kolorów

Wśród najpopularniejszych rolet do pokoju dziecięcego zaliczyć można również klasyczne modele wolnowiszące oraz rolety w kasecie, cenione z uwagi na łatwy montaż i minimalistyczny wygląd. W pokojach na poddaszu, polecamy z kolei rolety dachowe, lub plisy, które uchronią malucha przed wpadającymi przez okno promieniami słońca. W naszej ofercie znajdziecie Państwo około 60 tkanin podgumowanych. 

Bez względu na rodzaj wybranej rolety, szczególną uwagę przy aranżacji pokoju dziecięcego, zwróćmy uwagę na ich kolorystykę. Jaki kolor idealnie wpisze się w przestrzeń malucha? Wiele zależy od wyglądu ścian i mebli. Z całą pewnością dobrze sprawdzą się rolety mające ciepłe, pastelowe, stonowane barwy i subtelne wzory, które pozwolą dziecku się wyciszyć.

Pracownik firmy Avens przedstawi całą gamę kolorystyczną którą posiadamy w ofercie.

Roleta balkonowa

Profesjonalny montaż i dobór koloru

Poza sprzedażą wysokiej jakości rolet do pokoju dziecięcego, Klientom oferujemy również usługę ich profesjonalnego montażu. Nasi doświadczeni pracownicy szybko i sprawnie instalują rolety – nie tylko wewnętrzne, ale również zewnętrzne. Dzięki temu, zapewniamy solidne i estetycznie przymocowanie osłony okiennej. Na usługi montażowe jak i same produkty udzielamy 36 miesięcznej pisemnej gwarancji.

Pragnąć sprostać oczekiwaniom Klientów z różnych dzielnic Warszawy, proponujemy im również fachowe doradztwo w doborze odpowiednich rolet do pokoju dziecięcego. Bez względu na rodzaj posiadanych przez nich okien – PCV czy drewnianych, oferujemy szeroki wybór optymalnych rozwiązań dla każdego.

Cena i opinie o nas

Ceny rolet uzależnione są od ich rodzaju oraz wielkości, a także dobranych materiałów. Możemy jednak zapewnić, że są one jednymi z najbardziej atrakcyjnych w okolicach Warszawy. Zapraszamy więc do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Opinie o firmie Avens znajdą Państwo w internecie.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!