Lipiec 24, 2018

Rolety do pokoju dziecięcego

Rolety stanowią niezwykle ważny element aranżacji pokoju dziecięcego. Najlepiej sprawdzą się w nim modele, które swoją kolorystyką, będą przyciągać wzrok dziecka i jednocześnie harmonizować z wystrojem wnętrza. Nie bez znaczenia jest oczywiście praktyczna strona rolet – dobrze, jeśli będą łatwe i szybkie w czyszczeniu, co pozwoli uniknąć rozwoju groźnych dla dziecka alergenów.

Do pokoju dziecka idealnym wyborem będą rolety typu dzień-noc lub zaciemniające, które umożliwiają regulację nasłonecznienia o dowolnej porze dnia. Ten fakt docenią zwłaszcza rodzice niemowląt. Starszym dzieciom, o gustu przypadną proste rolety rzymskie lub modne ostatnio plisy, pozbawione koralikowych łańcuszków – dzięki temu w pełni bezpieczne dla malucha.

 

 

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Rodzaje rolet i bogactwo kolorów

Wśród najpopularniejszych rolet do pokoju dziecięcego zaliczyć można również klasyczne modele wolno wiszące oraz rolety w kasecie, cenione z uwagi na łatwy montaż i minimalistyczny wygląd. W pokojach na poddaszu, polecamy z kolei rolety mini i rolety dachowe, które uchronią malucha przed padającymi przez okno promieniami słońca.

Bez względu na rodzaj wybranej rolety, szczególną uwagę przy aranżacji pokoju dziecięcego, zwróćmy na ich kolorystykę. Jaki kolor idealnie wpisze się w przestrzeń malucha? Wiele zależy od wyglądu ścian i mebli. Z całą pewnością, dobrze sprawdzą się rolety mające ciepłe, pastelowe, stonowane barwy i subtelne wzory, które pozwolą dziecku się wyciszyć.

Roleta balkonowa

Profesjonalny montaż i dobór koloru

Oprócz sprzedaży wysokiej jakości rolet do pokoju dziecięcego, klientom w Warszawie oferujemy również usługę ich profesjonalnego montażu. Nasi doświadczeni pracownicy szybko i sprawnie instalują rolety – nie tylko wewnętrzne, ale również zewnętrzne elektryczne. Dzięki temu, zapewniamy solidne i estetycznie przymocowanie osłony okiennej.

Pragnąć sprostać oczekiwaniom klientom z różnych dzielnic Warszawy, proponujemy im również fachowe doradztwo w doborze odpowiednich rolet do pokoju dziecięcego. Bez względu na rodzaj posiadanych przez nich okien – PCV czy drewnianych, oferujemy szeroki wybór optymalnych rozwiązań dla każdego.

Cena i opinie o nas

W trosce o maksymalne zadowolenie klientów, poszukujących rolet do pokoju dziecięcego, gwarantujemy atrakcyjne ceny produktów w ofercie. Wszystkie rolety, pochodzące bezpośrednio od sprawdzonych producentów, wyceniamy indywidualnie w oparciu o rodzaj i wielkość rolet. To właśnie wysoka jakość i towarzyszące jej niskie ceny, pozwoliły nam zdobyć zaufanie klientów!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!