18 lipca, 2018

Rolety do sypialni

Sypialnia to wyjątkowe pomieszczenie w każdym domu lub mieszkaniu. To właśnie w niej szukamy warunków do wyciszenia i wypoczynku po ciężkim dniu pracy. By je sobie zapewnić, warto zadbać o sprzyjającą relaksowi aranżację, w tym dobór odpowiednich przesłon okiennych. Takich, które pozwolą nam stworzyć przytulną oazę prywatności.  

Miejsce nieco archaicznych i mniej praktycznych zasłon i firanek, coraz częściej zastępują niezwykle popularne rolety. Nie bez powodu – stanowią one prosty w montażu i łatwy w obsłudze sposób na ochronę przed promieniowaniem słonecznym z zewnątrz oraz ukrycie przed wzrokiem wścibskich sąsiadów.  

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Rodzaje rolet

Bogaty wybór rolet, pozwala dopasować je do każdego typu okna oraz aranżacji wnętrza. W sypialniach, szczególnie dobrze sprawdzą się zwłaszcza nowoczesne rolety typu dzień-noc z tkaniny zbudowane z naprzemiennych pasów materiałowych, które oddziela przestrzeń przepuszczająca światło. Zwijane pasy, zaciemniają pokój, dając efekt podobny do klasycznych żaluzji.  

W klimat eleganckiej, klasycznej sypialni, idealnie wpiszą się rolety rzymskie. Wyposażone w prosty mechanizm, zwijają się w efektownie wyglądające fale, które nadadzą pomieszczeniu wytwornego charakteru. 

Roleta balkonowa

Gdzie pracujemy ?

Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy im bogaty wybór rolet od sprawdzonych producentów. Ofertę firmy Avens, kierujemy do Mieszkańców stolicy  jak i okolic.

Do realizacji zleceń na rolety w Warszawie, podchodzimy w sposób kompleksowy. Zapewniamy darmowy pomiar, niezobowiązującą wycenę, a po zakupie – profesjonalny montaż produktów pod wskazanym adresem. Cały asortyment obejmujemy dodatkowo 3-letnią gwarancją.

 

Cennik rolet

Urządzasz sypialnię i stoisz przed wyborem odpowiednich osłon okiennych? Zapraszamy do skorzystania z bogatego asortymentu Avensoferujemy szeroki wybór rodzajów i kolorów rolet w atrakcyjnych cenach. Wierzymy, że znajdziesz wśród naszych propozycji produkty na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań!

 

  • Ceny rolet materiałowych wolnowiszących rozpoczynają się od  55 zł brutto – bez montażu,
  • Ceny rolet materiałowych w kasecie rozpoczynają się od  64 zł brutto – bez montażu,
  • Ceny rolet dzień noc w kasecie rozpoczynają się od  104 zł brutto – bez montażu,
  • Ceny rolet rzymskich rozpoczynają się od  216 zł brutto – bez montażu,

 

 

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!