18 lipca, 2018

Rolety do sypialni

Sypialnia to miejsce, które znajduje się w każdym mieszkaniu, czy domu. To właśnie w niej szuka się wyciszenia oraz wypoczynku po całym, męczącym dniu. By zapewnić sobie takie przytulne i komfortowe pomieszczenie, warto zadbać o jego aranżację - w tym o dobór takiej rolety do sypialni, która pomoże w zagwarantowaniu prywatności. Nowoczesne rolety do sypialni zastępują żaluzje i firanki. Są one proste w zamontowaniu i obsłudze. Stanowią ochronę przed promieniowaniem słonecznym z zewnątrz, jednocześnie gwarantując prywatność. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Spis treści

Rodzaje rolet do sypialni, które można znaleźć w naszym sklepie

Szeroki asortyment rolet pozwala na ich wybór do każdego rodzaju okna, a także stylu wnętrza. W takim miejscu jak sypialnia najlepiej sprawdzi się roleta typu dzień-noc z tkaniny, która jest zbudowana z naprzemiennych pasów materiałowych. Do klasycznej przestrzeni możemy zaproponować rolety rzymskie do sypialni. Charakteryzuje je to, że zwijają się w efektownie wyglądające fale.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, proponujemy bogaty wybór rolet od sprawdzonych producentów. Oferta starannie przygotowana przez naszą firmę jest dedykowana dla każdego. Dla mieszkańców Warszawy oraz okolicznych miejscowości mamy do zaoferowania darmowy montaż. Cały asortyment objęto dodatkowo trzyletnią gwarancją.

Roleta balkonowa

Roleta plisowana do sypialni i nie tylko - realizacja i cena

W ofercie naszego sklepu można zamówić rolety plisowane do sypialni, a także inne wspomniane wcześniej modele. Cena produktu ustalana jest przy uwzględnieniu wymiarów okna, rodzaju tkaniny oraz rolety. Możemy zagwarantować klientom, że firma AVENS ma jedne z przystępniejszych cen. Opłata za produkt idzie w parze z najwyższą jakością i profesjonalizmem usług. Robiąc zakupy w naszym sklepie, klient ma pewność, że kupuje prosto od producenta, co gwarantuje najniższą możliwą cenę. Staramy się, aby rolety do sypialni miały jak najlepszą jakość i wytrzymałość. Nasi konsumenci się już o tym przekonali.

Wykonaliśmy już bardzo dużo realizacji. Wiele mieszkań ma w swoich oknach rolety okienne do sypialni, które montowała nasza firma AVENS. Na co dzień działamy na terenie Warszawy i okolic. Dojeżdżamy do naszych potencjalnych klientów, robimy pomiary oraz dokonujemy wyceny, pomagamy w wyborze rozwiązań aranżacyjnych dla konkretnych wnętrz. Bezpłatny pomiar okien oraz wycena rolet sprawia, że będą one idealnie dopasowane i funkcjonalne. Produkty wykonane są z najlepszych materiałów, a aplikacja na oknie realizowana jest perfekcyjnie.

  • Ceny rolet materiałowych wolnowiszących rozpoczynają się od  55 zł brutto - bez montażu,
  • Ceny rolet materiałowych w kasecie rozpoczynają się od  64 zł brutto - bez montażu,
  • Ceny rolet dzień noc w kasecie rozpoczynają się od  104 zł brutto - bez montażu,
  • Ceny rolet rzymskich rozpoczynają się od  216 zł brutto - bez montażu,

Szczegóły dotyczące zamówienia nowoczesnych rolet do sypialni

Nasza firma współpracuje z największymi fabrykami w Polsce, takimi jak ANWIS oraz DORMAX. Obecność na polskim rynku od ponad 10 lat zobowiązuje do tego, aby nasze produkty były wykonane z materiałów dobrej jakości oraz dodatkowo charakteryzowały się wytrzymałością. Firma AVEN z dnia na dzień próbuje podążać za nowymi trendami. Zawsze staramy się dopasować ofertę do klienta w taki sposób, aby była przede wszystkim korzystna, ale również elastyczna. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z dostępną ofertą w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeżeli pojawią się jakieś pytania, zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną bądź e-mailową. Postaramy się odpowiedzieć na nie w jak najkrótszym czasie. Wspólnie na pewno uda nam się dobrać odpowiednią roletę do sypialni.

 

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!