Lipiec 18, 2018

Rolety do sypialni

Sypialnia to wyjątkowe pomieszczenie w każdym domu lub mieszkaniu. To właśnie w niej szukamy warunków do wyciszenia i wypoczynku po ciężkim dniu pracy. By je sobie zapewnić, warto zadbać o sprzyjającą relaksowi aranżację, w tym dobór odpowiednich przesłon okiennych. Takich, które pozwolą nam stworzyć przytulną oazę prywatności.  

Miejsce nieco archaicznych i mniej praktycznych zasłon i firanek, coraz częściej zastępują niezwykle popularne rolety. Nie bez powodu – stanowią one prosty w montażu i łatwy w obsłudze sposób na ochronę przed promieniowaniem słonecznym z zewnątrz oraz ukrycie przed wzrokiem wścibskich sąsiadów.  

 

 

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Rodzaje rolet i żaluzji

Bogaty wybór rolet, pozwala dopasować je do każdego typu okna oraz aranżacji wnętrza. W sypialniach, szczególnie dobrze sprawdzą się zwłaszcza nowoczesne rolety typu dzień-noc z tkaniny zbudowane z naprzemiennych pasów materiałowych, które oddziela przestrzeń przepuszczająca światło. Zwijane pasy, zaciemniają pokój, dając efekt podobny do klasycznych żaluzji.  

W klimat eleganckiej, klasycznej sypialni, idealnie wpiszą się rolety rzymskie. Wyposażone w prosty mechanizm, zwijają się w efektownie wyglądające fale, które nadadzą pomieszczeniu wytwornego charakteru. Dobrym rozwiązaniem do pokoju typu salon będą też ponadczasowe żaluzje aluminiowe, drewniane lub plisowane. 

Roleta balkonowa

Realizacje na terenie Warszawy

Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy im bogaty wybór rolet i żaluzji od sprawdzonych producentów. Ofertę firmy Avens, działającej w Warszawie, kierujemy do mieszkańców stolicy i wszystkich jej dzielnic – od Mokotowa, przez Bielany i Targówek, po Ursynów i nie tylko.  

Do realizacji zleceń na rolety i żaluzje w Warszawie, podchodzimy w sposób kompleksowy. Zapewniamy darmowy pomiar, niezobowiązującą wycenę, a po zakupie – profesjonalny montaż produktów pod wskazanym adresem. Cały asortyment obejmujemy dodatkowo 3-letnią gwarancją z szybkim i sprawnym serwisem.  

Cennik

Urządzasz sypialnię i stoisz przed wyborem odpowiednich osłon okiennych? Zapraszamy do skorzystania z bogatego asortymentu Avens – oferujemy szeroki wybór rodzajów i kolorów rolet i żaluzji w atrakcyjnych cenach. Wierzymy, że znajdziesz wśród naszych propozycji produkty na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!