24 lipca, 2018

Rolety montowane do ściany

Rolety wewnętrzne nie muszą być montowane do okna. Klasycznym rozwiązaniem, cieszącym się sporym zainteresowaniem klientów, jest zakup rolety przykręcanej do ściany lub sufitu za pomocą przeciwległych uchwytów. Tego rodzaju rolety, doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie montaż bezpośrednio na oknie nie jest możliwy.

Rolety przykręcane do ściany montuje się we wnęce okiennej bądź tuż nad nią. W ten sposób, za pomocą jednaj osłony, możemy zasłonić całe okno – jedno-, dwu-, a nawet wieloskrzydłowe. Prosty i szybki montaż sprawiają, że rolety ścienne znajdują szereg zastosowań w wielu pomieszczeniach, od salonów, przez sypialnie, po kuchnie.

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Rolety do okien dzien noc

Montaż i gwarancja w cenie!

Klientom firmy Avens w Warszawie, oferujemy nie tylko szeroki asortyment wysokiej jakości rolet – w tym przykręcanych do ściany, ale również ich profesjonalny montaż. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając ze swojego doświadczenia, zajmą się nim szybko i sprawnie, tworząc estetyczną i trwałą osłonę okienną.

Jako bezpośredni sprzedawca rolet od sprawdzonych producentów, naszym klientom zapewniamy wysoką jakość wybranych rozwiązań. Dla maksymalnego zadowolenia klientów, wszystkie rolety, także te montowane do ściany, obejmujemy 3-letnią gwarancją. W razie potrzeby, świadczymy błyskawiczne i skuteczne usługi serwisowe.

Cennik i opinie

Szukasz wytrzymałych i estetycznych rolet przykręcanych do ściany? Nie wiesz, czy rolety montowane do ściany sprawdzą się w Twoim domu, mieszkaniu lub firmie? Skontaktuj się z nami, by skorzystać z fachowego doradztwa w doborze atrakcyjnych cenowo rolet wewnętrznych. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy docenili wysoką jakość i niskie ceny oferowanych przez produktów.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!