24 lipca, 2018

Rolety sklepowe

Aranżacja sklepu sprowadza się nie tylko do zakupu odpowiednich mebli i niezbędnych sprzętów. Równie ważna, jest umiejętnie dopasowana osłona okienna – zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna. Prawidłowo dobrana podniesie walory estetyczne lokalu, zabezpieczy go przed złodziejami oraz zapewni komfort jego pracownikom i klientom.

Przy wyborze odpowiednich rolet sklepowych, warto kierować się zarówno ich wyglądem, który powinien współgrać z wnętrzem lokalu, jak i funkcjonalnością. Nowoczesne rolety spełniają wiele zadań, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla właściwego funkcjonowania całego sklepu. Najlepsze rozwiązania prezentujemy w naszej ofercie.

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Rolety zewnętrzne i wewnętrzne

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom właścicieli sklepów, w ofercie Avens przedstawiamy praktyczne i estetyczne rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Jako bezpośredni sprzedawca produktów sprawdzonych marek, z przyjemnością doradzamy w doborze rozwiązań odpowiednich dla danego sklepu.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno klasyczne rolety wewnętrzne materiałowe, rolety pionowe, jak również modne ostatnio, eleganckie rolety rzymskie i typu dzień-noc, pozwalające na swobodną regulację stopnia zacienienia pomieszczenia. W sprzedaży dostępne są również solidne rolety zewnętrzne zabezpieczające.

Rolety do okien dzien noc

Przeciwsłoneczne i antywłamaniowe

Wszystkie proponowane przez nas rolety, wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Umiejętnie zamontowane przez naszych pracowników, zapewniają pracownikom i klientom sklepu odpowiednia ochronę przed intensywnym działaniem promieni słonecznych. Poza komfortem, pozwalają na lepszą ekspozycję towaru i jego ochronę przed psuciem.

Oferowane rolety z powodzeniem chronią też witryny sklepowe od zewnątrz. Rolety antywłamaniowe, poza ochroną przed słońcem i hałasem, zabezpieczają lokal przed potencjalną kradzieżą oraz aktami wandalizmu. Są wysoce trwałe i funkcjonalne, a przy tym estetycznie się prezentują poza godzinami pracy sklepu.

Cennik i opinie o nas

Bogaty wybór wysokiej jakości rolet idzie u nas w parze z ich przystępnymi cenami, którym zawdzięczamy pozytywne opinie wielu klientów. Rolety sklepowe wyceniamy indywidualnie w zależności od ich rodzaju i wielkości, przedstawiając klientom atrakcyjną cenę wraz z montażem w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!