17 maja, 2018

Rolety do kuchni

 

Kuchnia to jedno z pomieszczeń, w których nadmierne nasłonecznienie nie jest pożądane. Poza tym, w związku z tym, że jest to serce domu, chcemy zapewnić sobie prywatność. Dlatego też warto zastanowić się nad zakupem modnych rolet, które nam w tym pomogą. Możliwości jest naprawdę sporo. Co więcej - wszystkie je znajdziesz w ofercie naszej firmy.

Oferujemy szeroki wybór rolet w wielu różnych wzorach, rodzajach i wersjach kolorystycznych. To, co je łączy, to wysoka jakość materiałów, solidne wykonanie oraz funkcjonalność. Z pewnością posłużą ci więc przez długi czas. Dodatkowo, korzystając z naszej oferty, możesz kupić je w naprawdę atrakcyjnej, przystępnej cenie. 

Roleta w kuchni

Masz pytania odnośnie rolet do kuchnii?

Skontaktuj się z nami!

Rodzaje rolet oferowanych

Rolety montowane w kuchni muszą wyróżniać się dużą odpornością na zabrudzenia oraz wilgoć. Na szczęście, w naszej ofercie znajdziesz tylko takie rolety. Oferujemy tradycyjne rolety materiałowe, wykonane z wysokiej jakości tkanin. Modne żaluzje, rolety okienne plisowane oraz rolety rzymskie, które są piękną ozdobą kuchennego okna.

Poza tym, klienci, którym zależy na trwałości rolet, mogą postawić na żaluzje drewniane, które są niezwykle solidne i trwałe oraz praktyczne i niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości. Oferujemy rolety pionowe i poziome - z pewnością znajdziesz więc rozwiązanie, które przypadnie ci do gustu i będzie wyglądać idealnie.

Kolory i wzory

Poza wieloma typami rolet, możesz również wybierać spośród wielu różnych kolorów. Bez trudu znajdziesz więc odcień, który będzie pasował do wystroju twojej kuchni i sprawi, że roleta, poza funkcjonalnym zastosowaniem, będzie mogła również zdobić okno. Wybór jest naprawdę szeroki, co potwierdzają nasi klienci.

Warto dodać, że jeśli zależy ci na tym, by twoje rolety były naprawdę wyjątkowe, możesz również wybierać spośród szerokiej oferty wzorów i motywów. To nowoczesne i ciekawe rozwiązanie, za które wcale nie zapłacisz dużo. Zapoznaj się więc z naszą szeroką ofertą i wybierz rolety do twojej kuchni, a my zajmiemy się resztą.

Realizacje, galeria oraz cena

Poniżej przedstawiamy aranżacje, które wykonaliśmy dla naszych klientów. Jak widzisz, rolety prezentują się naprawdę elegancko i doskonale spełniają swoja funkcję. Jeśli więc mieszkasz w Warszawie lub okolicach i poszukujesz dobrej firmy oferującej rolety, koniecznie skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy idealne rozwiązania.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!