17 maja, 2018

Rolety do łazienki

Łazienka jest miejscem, w którym roleta jest konieczna. Głównie chodzi tutaj o prywatność m.in. podczas kąpieli. Należy wziąć pod uwagę, że rolety okienne do łazienki muszą być silne i wytrzymałe, a także odporne na wilgotne powietrze, które się tam znajduje. W naszym asortymencie dostaniesz tylko produkty spełniające wszystkie te wymagania. Nie tyle, ile są funkcjonalne, ale również prezentują się bardzo efektownie. Jeśli chodzi o cenę rolety do łazienki, to jest ona jak najbardziej zachęcająca.

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Spis treści

Rolety do łazienki - oferta naszego sklepu

Asortyment naszych rolet do łazienki jest szeroki i przede wszystkim różnorodny. Ze względu na bogaty zasób produktów, każdy może znaleźć tutaj coś, czego najbardziej potrzebuje. Można otrzymać tutaj rolety rzymskie do łazienki. Używając ich w tym pomieszczeniu, mamy gwarancję, że zasłonią całe okna i nikt nie będzie w stanie nas zobaczyć. Przy okazji można traktować je jako ozdoby do okien. Dostaniesz u nas rolety, które zostały wykonane z materiału najwyższej jakości, są tanie oraz praktyczne, a do tego dostępne w różnych kolorach.

Potrzebujesz solidniejszej, bardziej wytrzymałej opcji? Możesz postawić na egzemplarze, takie jak roleta drewniana, aluminiowa, meblowa czy też bambusowa. Produkt, który będzie wisiał na oknie, może służyć przez długie lata. Do wyboru mamy jeszcze rolety dzień noc do łazienki. Roleta plisowana przeznaczona do tego pomieszczenia nie wchłania wody, dlatego też doskonale sprawdzi się w tym miejscu. W tak rozbudowanym asortymencie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Rolety do łazienki
Rolety do łazienki

Roleta rzymska do łazienki i nie tylko - realizacja i cena

W ofercie naszego sklepu można zamówić roletę dzień noc do łazienki, a także inne wspomniane wcześniej modele. Cena produktu ustalana jest przy uwzględnieniu wielkości okna, tkaniny oraz rodzaju rolet. Możemy zagwarantować, że firma AVENS ma jedne z przystępniejszych cen. Idą one w parze z jakością produktów oraz świadczonych przez nas usług. Dokonując zakupów w naszym sklepie, masz pewność, że dostajesz rolety prosto od producenta, co ma wpływ na ich cenę. Staramy się, aby rolety do łazienki miały jak najlepszą jakość i wytrzymałość. Nasi konsumenci się już o tym przekonali. Zamówienia realizujemy najczęściej w przeciągu 7 dni.

Jako firma AVENS na co dzień działamy na terenie Warszawy i okolic. Dojeżdżamy do naszych potencjalnych klientów, robimy pomiary oraz wyceny, pomagamy w wyborze rozwiązań aranżacyjnych dla konkretnych pomieszczeń. Bezpłatny pomiar okien oraz wycena rolet sprawia, że rolety będą idealnie dopasowane. Na terenie Warszawy i okolic gwarantujemy klientom bezpłatny montaż.

Szczegóły dotyczące zamówienia rolet okiennych do łazienki

Nasza firma współpracuje z polskimi przodującymi producentami, takimi jak ANWIS oraz DORMAX. Obecność na rynku polskim od ponad 10 lat zobowiązuje do tego, aby nasze produkty były wykonane z materiałów dobrej jakości oraz dodatkowo charakteryzowały się wytrzymałością. Firma AVENS stara się podążać za nowymi trendami. Zawsze dopasujemy ofertę do klienta w taki sposób, aby spełniała jego oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszym asortymentem. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeżeli pojawią się jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na nie jak najszybciej. Wspólnie na pewno uda nam się dobrać odpowiednią roletę do łazienki.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!