17 maja, 2018

Rolety na okno balkonowe

Okno balkonowe często jest problemem. Jego duża powierzchnia powoduje nadmierne nasłonecznienie mieszkania oraz przyczynia się do wzrostu temperatury w czasie letnich dni. Nie bez znaczenia jest również fakt, że ciekawscy mogą zauważyć przez nie naprawdę sporo. Na szczęście, wiemy jak poradzić sobie z tymi problemami. 

Oferujemy szeroki wybór rolet na okno balkonowe, z których bez trudu wybierzesz idealne rozwiązanie dla siebie. To, co wyróżnia nasze rolety na drzwi balkonowe, to wysoka jakość materiału, staranne przygotowanie oraz funkcjonalność. To wszystko w bardzo przystępnych, niskich cenach, które z pewnością spełnią twoje oczekiwania. 

 

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Rodzaje rolet balkonowych, które oferujemy

Rolety na drzwi balkonowe mogą występować w naprawdę wielu wariantach. Dzięki temu każdy z naszych klientów może znaleźć coś dla siebie.  Są to przede wszystkim rolety przeciwsłoneczne. Wśród nich wymienić można rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne. Na uwagę zasługują również ozdobne markizy oraz rolety rzymskie, które pełnią funkcję dekoracyjną.

Ciekawym i zasługującym na uwagę rozwiązaniem są plisy, które z powodzeniem mogą zastąpić firany i zasłony. Jeśli zaś zależy ci na tym, by okno balkonowe nie stało się pokusą dla złodzieja, postaw na nowoczesne i solidne rolety antywłamaniowe. W naszej ofercie dostępne są również żaluzje. Słowem, każdy może znaleźć coś dla siebie.

Roleta balkonowa
Roleta balkonowa

Kolory i wzory

Poza szerokim wyborem rodzajów rolet okien dachowych, możesz również wybierać spośród wielu wersji kolorystycznych. Niezależnie od tego, czy preferujesz tradycyjne wzornictwo czy też cenisz sobie nowoczesność, a także bez względu na to, czy poszukujesz rolet w jasnych kolorach czy też ciemnych, które zapewniają odpowiednie zaciemnienie - możesz na nas liczyć.

Rolety na okna dachowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach. Posiadamy rolety idealne do pokoju dziecięcego, z motywami roślinnymi oraz wieloma innymi wzorami. To, co je łączy, to wysoka jakość materiału, dzięki której możesz mieć pewność, że twoje rolety będą prezentowały się doskonale przez naprawdę długi czas.

Zalety i zastosowanie

Rolety na okno balkonowe maja wiele zalet. Mogą chronić twoje mieszkanie przed nasłonecznieniem i wysoką temperaturę, mogą pomóc w dbaniu o swoją prywatność, a nawet chronić twoje bezpieczeństwo. Co więcej, rolety te mogą również stać się prawdziwą ozdobą balkonowego okna. Wszystko zależy od tego, jakie rozwiązanie wybierzesz.

Co ważne, rolety naszej produkcji wykonywane są tak, by w żaden sposób nie przeszkadzać w swobodnym wyjściu na taras. Nie psują też estetyki wnętrz oraz nie zajmują dużo miejsca. Są przy tym proste w codziennym użytkowaniu i łatwe w utrzymaniu czystości. Wszystko to dzięki wysokiej jakości materiałom, z których zostały wykonane oraz przemyślanej konstrukcji.

 

Cennik i realizacje

Przedstawiamy realizacje rolet na okno balkonowe, które wykonaliśmy dla naszych klientów z Warszawy, Pruszkowa oraz okolicznych miejscowości. To dowód na to, że skorzystanie z naszej oferty naprawdę się opłaca. Tym bardziej, że cena naszych tanich rolet zawsze zależy od klienta – liczą się bowiem wymiary rolety oraz materiały, które wybierzesz. Wspólnie z pewnością znajdziemy więc idealne rozwiązanie.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!