Maj 17, 2018

Rolety na wymiar

Przedstawiamy realizacje rolet na okno balkonowe, które wykonaliśmy dla naszych klientów z Warszawy, Pruszkowa oraz okolicznych miejscowości. To dowód na to, że skorzystanie z naszej oferty naprawdę się opłaca. Tym bardziej, że cena naszych tanich rolet zawsze zależy od klienta - liczą się bowiem wymiary rolety oraz materiały, które wybierzesz. Wspólnie z pewnością znajdziemy więc idealne rozwiązanie.

Doskonale rozumiemy, że wielkość okien bywa różna, dlatego też sprawdzamy wymiary i produkujemy roletę, która będzie dopasowana idealnie. Co więcej, wszystkie rolety na wymiar z naszego asortymentu są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a więc są eleganckie, trwałe i funkcjonalne. Możesz mieć pewność, że spełnią twoje oczekiwania - również pod względem cenowym.

 

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Rodzaje rolet które oferujemy

Nasza oferta rolet na wymiar jest naprawdę szeroka i różnorodna - znalezienie takiej, która pasować będzie do stylu twojego mieszkania, nie powinno więc być trudne. Oferujemy rolety zewnętrzne i wewnętrzne, antywłamaniowe i przeciwsłoneczne. Drewniane, aluminiowe i materiałowe. Słowem takie, jakich potrzebujesz.

Bez trudu zamówisz u nas rolety wolnowiszące, plisowane, typu „dzień-noc” czy rolety rzymskie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rolety do kuchni, do salonu, sypialni czy chcesz zasłonić okna dachowe, możesz na nas liczyć. Oferujemy również rolety o dużych wymiarach, które idealnie nadają się do sklepu czy biura, jak i mini rolety do niewielkich okienek. Wszystkie w bardzo dobrej cenie.

Montaż żaluzji
Roleta na wymiar

Montaż gratis!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że montaż rolet może być zadaniem trudnym i kłopotliwym - szczególnie dla osób, które nie mają w tej materii żadnego doświadczenia. Dlatego też nie zostawiamy naszych klientów samych sobie. Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy, chętnie zajmiemy się montażem rolet w twoim domu, mieszkaniu lub firmie.

Posiadamy odpowiedni sprzęt i doświadczenie, a nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy wiedzą co robią. Możesz mieć więc pewność, że prace zostaną wykonane szybko i sprawnie, a montaż będzie w pełni profesjonalny. Co więcej, nie musisz za niego płacić - bowiem jeśli kupisz rolety z naszej oferty, usługa montażu rolet jest wliczona w cenę.

 

Roleta na wymiar

Przymierzymy i pomożemy w doborze

Tak szeroki wybór może sprawić, że trudno będzie ci podjąć właściwą decyzję co do wyboru rodzaju rolet oraz koloru lub wzorów, w jakich mają występować. Na szczęście, nie musisz robić tego samodzielnie. Oferujemy ci bowiem swoją pomoc. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie pomogą w doborze idealnych rolet do twojego mieszkania. 

Na terenie warszawskich dzielnic oraz okolicznych miejscowości możemy dokonać przymiarek oraz dokładnie zbadamy jakich rolet potrzebujesz. Zadowolenie naszych klientów jest bowiem dla nas najwyższym priorytetem. Wszystko to w przystępnej cenie, nie musisz więc obawiać się wydatków ponad miarę. Wprost przeciwnie - dzięki nam sporo zaoszczędzisz.

Cennik i realizacje na terenie Warszawy

Ceny rolet zależą od ich rodzaju oraz wielkości, a także dobranych materiałów. Możemy cię jednak zapewnić, że są one jednymi z najbardziej atrakcyjnych w okolicach Warszawy. Zapraszamy więc do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Przedstawiamy kilka zdjęć rolet z naszej oferty, znajdujących się już w domach klientów.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!