17 maja, 2018

Rolety na zamówienie

Dla naszych klientów mamy doskonałą wiadomość. Jeśli mieszkasz na terenie Warszawy lub okolic i obawiasz się, że nie poradzisz sobie z samodzielnym zamontowaniem moskitiery, pomoc naszych doświadczonych pracowników możesz mieć zupełnie za darmo. Oferujemy bowiem gratisowy montaż moskitier na okna i drzwi balkonowe, jeśli dokonasz zakupu w naszej firmie.

Co wyróżnia naszą ofertę rolet na zamówienie? Przede wszystkim przystępne, niskie ceny, które idą w parze z wysoką jakością i funkcjonalnością. To jednak nie wszystko. Nasza firma oferuje również bardzo szeroki wybór rolet na zewnątrz i wewnątrz, co sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Różne rodzaje rolet na zamówienie

Jakie rolety możesz zamówić? To proste - takie, jakich potrzebujesz. Przyjmujemy zamówienia na rolety typu dzień-noc, rolety rzymskie, pionowe, wolnowiszące, plisowane, materiałowe i drewniane. Wykonujemy zamówienia na rolety okienne wewnętrzne i zewnętrzne. Wszystko po to, by nasza oferta była dopasowana do twoich potrzeb, a zakup rolet sprawił radość.

To jednak nie wszystko. Poza wyborem rodzaju rolet możesz również wybrać materiał, z jakiego mają zostać wykonane oraz kolor, który pasować będzie do wnętrza twojego domu lub mieszkania. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie, która sprawia, że skorzystanie z naszej oferty to najlepsze rozwiązanie dla mieszkańców Warszawy oraz okolic. Przekonało się o tym wielu zadowolonych klientów.

Roleta na zamówienie
Roleta na zamówienie

Specjalnie przygotowanie pod wymiar, okno, pomieszczenie

Zastanawiasz się dlaczego warto zdecydować się na rolety na zamówienie? Przede wszystkim dlatego, że będą wykonane specjalnie pod wymiar okien, w których mają się znaleźć, co zapewnia ich idealne dopasowanie. Co więcej, nie musisz samodzielnie dokonywać pomiaru - nasi doświadczeni pracownicy chętnie zajmą się tym dla ciebie.

Poza wymiarami okna, pod uwagę brany jest także rodzaj pomieszczenia, jego kolorystyka czy efekt, który chcesz osiągnąć. Dzięki temu jesteśmy w stanie doradzić ci najlepsze rozwiązania i podpowiedzieć na co warto postawić. To znacznie zwiększa zadowolenie naszych klientów, o czym dobitnie świadczą liczne pozytywne opinie na temat naszej firmy i jej działalności.

Opinie oraz realizacje

Przedstawiamy niektóre z dotychczasowych realizacji, jakie wykonaliśmy dla naszych klientów na terenie Warszawy, Pruszkowa oraz okolic. Jednocześnie pragniemy pochwalić się tym, że nasza oferta, wykonanie oraz montaż rolet cieszą się doskonałą opinią wśród odbiorców. Doceniają oni nie tylko jakość naszych produktów, ale również pomoc, fachowe doradztwo i profesjonalizm.

 

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!