17 maja, 2018

Rolety na zamówienie

Rolety na zamówienie to usługa dla wymagających lub niezdecydowanych klientów. Tę opcję warto wziąć pod uwagę, bo wykonanie rolet i ich montaż to nie tylko wygoda, ale oszczędność czasu, energii i nierzadko też pieniędzy. Jeżeli rozważamy rolety na zamówienie, ich cena nie musi być dużo wyższa. Może okazać się, że po podliczeniu wszystkich kosztów związanych z kupnem gotowych rolet i ich samodzielnego montażu, rolety na zamówienie będą po prostu tańsze.

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Spis treści

Rolety rzymskie na zamówienie

Rolety rzymskie są popularnym typem rolet ze względu na swoją praktyczność. Nie tylko dają możliwość dozowania ilości wpadającego do wnętrza światła, ale pełnią też rolę dekoracyjną. Są świetną alternatywą dla firan i zasłon. Oferujemy wiele wzorów – jeżeli chodzi o grubość tkaniny, wzór, a także rozmiar. Gotowe rozwiązania nie zawsze pasują do stylu pomieszczenia, preferencji lub wizji. Właśnie dlatego wykonujemy rolety rzymskie na zamówienie. Nasi pracownicy dokonają odpowiednich pomiarów, służą też fachowym doradztwem. Nie tylko rolety typu rzymskiego są pozycją, która wykonujemy na wymiar.

Roleta na zamówienie
Roleta na zamówienie

Inne rodzaje rolet na zamówienie

Wykonujemy również rolety dzień noc na zamówienie. Aby je złożyć, należy dokonać w pierwszej kolejności pomiaru szyby okiennej, by dopasować odpowiednią szerokość tkaniny rolety. Do zmierzonej wartości należy dodać 3-6 centymetrów. Pasy rolet dzień noc powinny być bowiem odrobinę szersze niż szyba, ale nie mogą zasłaniać klamki. Jeżeli nie będziecie pewni własnych pomiarów lub nie chcecie tego robić samodzielnie, to tak jak w przypadku rolet rzymskich – możecie to zlecić nam. Wtedy realizujemy zamówienie od początku do końca. Jest to oczywiście możliwe, jeżeli mieszkacie w Warszawie i okolicach. W przypadku innych, dalszych lokalizacji wykonujemy rolety na zamówienie online – wg pomiarów dokonanych przez Was.

Rolety zewnętrzne na zamówienie

Częstym dylematem jest, czy warto zakładać rolety zewnętrzne. Dobrze jest wiedzieć o ich zaletach, ale także ograniczeniach w ich zakładaniu. Rolety te są pierwszą barierą, która chroni przed chłodem z zewnątrz, stanowiąc dodatkową ochronę przed utratą ciepła – między żaluzją a szybą powstaje poduszka powietrzna. To bardzo istotne w sezonie grzewczym. W lecie zapewniają skuteczną barierę przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem pomieszczenia. Z tego powodu warto ten wariant rolet wziąć pod uwagę. Ich samodzielny montaż jest możliwy, zwłaszcza w przypadku rolet zewnętrznych fasadowych, czyli montowanych bezpośrednio na ścianie zewnętrznej budynku Nie sprawia trudności również montaż we własnym zakresie, gdy kaseta rolety umieszczona jest we wnęce okiennej. Natomiast trzecia opcja możliwa jest na etapie instalacji stolarki okiennej -- to montaż kasety nad oknem. Takie rolety zwane są jako rolety nakładane. Ich sposób montażu jest jednak dość czasochłonny i nie można wykonać go w przypadku istniejących już budynków. Dlatego zalecamy wybranie tej opcji na etapie projektu domu.

Takie rolety zewnętrzne najlepiej zrobić na zamówienie, gdyż jest to inwestycja na lata. W przypadku innego rodzaju rolet, tych, które ewentualnie można samodzielnie zamontować, dostępna jest również oferta rolet zewnętrznych na zamówienie. Dla klientów z Warszawy i okolic istnieje możliwość skorzystania z usługi doradztwa i montażu przez naszych pracowników.

Dlaczego warto złożyć zamówienie na rolety?

Rolety okienne na zamówienie to z pewnością dogodna opcja, z której warto skorzystać. Nie zawsze wymiary naszych okien są standardowe, a dostępne materiały i wzory rolet nie odpowiadają koncepcji i aranżacji wnętrza. Rolety spełniają bowiem w tym zakresie niebagatelną rolę. Ich funkcją jest nie tylko ochrona przed słońcem - stanowią również ważny element dekoracyjny. Dlatego warto przed ich zakupem przemyśleć wszystkie aspekty. Tyczy się to zarówno rolet okiennych na zamówienie wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Te drugie wpływają często dość istotnie na estetykę całego budynku, więc ich odpowiedni wybór i prawidłowy montaż powinien być szczególnie przemyślany i przeprowadzony prawidłowo. Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z gotowymi realizacjami.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!