17 maja, 2018

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące to wciąż bardzo popularne rozwiązanie, które znajduje wiele zastosowań. Są praktyczne i funkcjonalne, doskonale chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, a jednocześnie zapewniają nam prywatność. 

Rolety wolnowiszące są doskonałym rozwiązaniem mogących zasłaniać i zdobić powierzchnie okienną i nie tylko, taką roletą można podzielić pokój, zasłonić wnękę okienną, lub innych schowek.  Roleta wolnowisząca jest najprostszym w swojej budowie i najtańszym systemem rolet materiałowych. Rolety wolnowiszące można założyć na okno bez nawiercania okien, wtedy montaż jest bezinwazyjny na ramę okna.

Zalety takiej rolety to m.in.: funkcjonalność, estetyka, proste wykonanie,  sterowanie ręczne za pomocą jednego łańcuszka lub elektrycznie. Nasza firma oferuje bogata kolorystykę gładką, oraz tkaniny wodoodporne, podgumowane, niepalne, posiadających atesty higieniczne. Rolety wolnowiszące można zastosować w ściany, sufit, lub ramę okna.

 

 

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Różne rodzaje materiału i zastosowania

Rolety wolnowiszące są tanie, a przy tym wyróżniają się szerokim zastosowaniem. Te eleganckie i funkcjonalne rolety doskonale sprawdzą się w kuchni, pokoju dziennym czy korytarzu. Oferujemy również nowoczesne rolety dla dzieci, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. Wszystkie dostępne są w wielu kolorach oraz wzorach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz idealną dla siebie.

Rolety materiałowe to rolety wewnętrzne, które doskonale sprawdzają się jako rolety zaciemniające oraz rolety typu dzień-noc. Niezależnie od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, możesz liczyć na to, że spełnią twoje oczekiwania. Co więcej, jeśli wybierzesz niecodzienne rolety z falbanką, będą one również pełniły funkcję dekoracyjną.

Roleta na zamówienie
Roleta na zamówienie

Dowolny wymiar i montaż gratis

Doskonale rozumiemy, że potrzeby naszych klientów są różne. Dlatego też dbamy o to, by dopasować rolety do twoich oczekiwań. Jako firma zajmująca się produkcją rolet jesteśmy w stanie stworzyć model idealnie dopasowany do twojego okna - od niewielkich, aż po wielkogabarytowe. Niezależnie od tego, jaki wymiar rolet jest ci potrzebny - możesz mieć pewność, że będą niezawodne i estetyczne.

Dodatkowo, pomimo tego, że nasze rolety są gotowe do montażu, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma ochotę samodzielnie zmierzyć się z tym wyzwaniem. Dlatego też oferujemy usługę profesjonalnego montażu w miejscu zamieszkania klienta. Bez dodatkowych opłat, co jest dodatkowym plusem naszej oferty. Potwierdzają to liczne opinie naszych klientów.

Cennik i realizacje

Ceny rolet wolnowiszących uzależnione są od rodzaju materiału jaki wybierzesz oraz ich wielkości. Niemniej jednak możesz mieć pewność, że stawiając na ofertę naszej firmy wybierasz najbardziej konkurencyjne ceny, które pozytywnie cię zaskoczą. Poniżej znajdziesz realizacje naszej firmy, które wykonywaliśmy w dzielnicach Warszawy, takich jak Targówek, Ursynów oraz okolice.

 

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!