6 czerwca, 2016

Rolety zewnętrzne (antywłamaniowe) Warszawa

 

Firma Avens zapewni Państwu odpowiedni wybór rolet, system sterowania oraz kolorystykę. Przedstawiciel firmy z wielką przyjemnością przyjedzie do Państwa zapewni dobór odpowiedniego systemu każdemu Klientowi. Nasza firma zajmuję się sprzedażą, montażem oraz serwisem na terenie Mińska Mazowieckiego oraz okolic.

Poszukując sposobu na zabezpieczenie okien swojego domu lub mieszkania przed słońcem i hałasem, coraz częściej sięgamy po rolety zewnętrzne. Nie ma w tym nic dziwnego - tego typu rolety okienne mają sporo zalet i doskonale nadają się nie tylko do domu jednorodzinnego czy mieszkania, ale również do lokali gastronomicznych, sklepów czy siedziby firmy. Są niezwykle trwałe i funkcjonalne, a przy tym prezentują się estetycznie.

Spis treści

Rolety zewnętrzne
Rolety zewnętrzne

Wiedząc o tym, nasza firma oferuje szeroką i różnorodną ofertę rolet zewnętrznych, które wyróżnia wysoka jakość materiałów, z jakich zostały wykonane. Dzięki temu każdy z naszych klientów może znaleźć to, czego potrzebuje. Oferujemy bowiem rolety przezroczyste oraz dostępne w wielu różnych kolorach, w dowolnym wymiarze. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie.

Dla każdego z nas bezpieczeństwo jego i jego bliskich ma ogromne znaczenie. Rolety antywłamaniowe są jednym z rozwiązań, które pomogą nam je zwiększyć. To nowoczesne, atestowane zabezpieczenia natynkowe, które są odporne na próby przecięcia, rozginania oraz chronią szyby przed wybiciem. W ofercie naszej firmy znajdziesz je w wielu wariantach, wśród których z pewnością wybierzesz idealny.

Co ważne, rolety antywłamaniowe montowane na elewacji budynku mają również inne zalety. Wśród nich warto wymienić chociażby ochronę przed hałasem, zabezpieczenie naszej prywatności oraz działanie przeciwsłoneczne. Rolety te pozytywnie wpływają również na izolację cieplną budynku. Są więc rozwiązaniem, które jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Masz pytania dotyczące żaluzji antywłamaniowych?

Skontaktuj się z nami!

Rolety zewnętrzne - antywłamaniowe stosowane są w celu ochrony wnętrz przed utratą ciepła, promieniowaniem słonecznym, hałasem, a także jako zabezpieczenie przed włamaniem.

Opuszczona roleta jest izolatorem termicznym chroniącym pomieszczenie przed utratą ciepła. Latem - roleta osłania przed działaniem promieni słonecznych, zimą stanowi ochronę wnętrza - zabezpiecza szybę przed nadmiernym wychłodzeniem.  Rolety montuje się na elewacji budynku, stolarce okiennej lub w formie zespolonej razem z oknem montowane w trakcie budowy. Do sterowania roletami służą: Roleta ręczna: Linka / Taśma / Korba. Roleta elektryczna: Pilot / Przełącznik ścienny.

Profile wypełnione są pianką i wykonane są z wysoko gatunkowej blachy aluminiowej, posiadające dwuwarstwowe powłoki lakiernicze. Powłoka ta ma podwyższoną odporność na warunki atmosferyczne oraz obniżoną ścieralność. Profile ekstrudowane rolety cechuje wysoka trwałość i wytrzymałość.

Profesjonalny montaż rolet zewnętrznych gratis!

Nie da się ukryć, że montaż rolet zewnętrznych nie jest zadaniem łatwym. Szczególnie, jeśli nie mamy w tej materii doświadczenia. Na szczęście, nasi klienci nie muszą podejmować tego wyzwania samodzielnie. Oferujemy profesjonalny montaż na terenie Warszawy oraz okolic. Nasi doświadczeni fachowcy dojadą do twojego domu i zadbają o prawidłowy montaż twoich nowych rolet.

Obawiasz się, że cena z montażem będzie zbyt wysoka? Zupełnie niepotrzebnie! Montaż rolet zewnętrznych jest bowiem wliczony w cenę. Doskonale wiemy, że aby rolety te mogły pełnić swoją funkcję jak należy, powinny zostać odpowiednio przytwierdzone. Tylko wtedy ochrona przed słońcem czy niechcianymi spojrzeniami będzie skuteczna. Dlatego też chcemy ci pomóc.

Dostępna kolorystyka

kolorystyka

Zabezpieczenia do rolet

Rolety zewnętrzne mogą być wyposażone w zabezpieczenia które utrudniają ich otwarcie, w standardowym rozwiązaniu przy roletach obsługiwanych ręcznie mamy dwa sposoby: taśma lub linka, każdy płaszcz rolety można ponieść od dołu do około 15-20% jego wysokości. Żeby utrudnić taką możliwość proponuje się zasuwki ręczne do listwy dolnej, rygle automatyczne, lub zamek z kluczykiem. Natomiast przy rolecie elektrycznej zaleca się montaż wieszaków blokad – co uniemożliwia  podniesienie.

Ile kosztują rolety zewnętrzne w naszej firmie

Nie da się ukryć, że rolety zewnętrzne nie są najtańszym rodzajem rolet dostępnych na rynku. Za jakość i bezpieczeństwo trzeba bowiem zapłacić więcej. Niemniej nie oznacza to, że ich zakup musi oznaczać poważne obciążenie twojego domowego budżetu. Wprost przeciwnie – wystarczy, że skorzystasz z oferty naszej firmy, by pozytywnie zaskoczyć się ceną rolet.

Wszystko zależy od tego, jak dużych rolet potrzebujesz, jaką wersję kolorystyczną wybrałeś oraz jakie zabezpieczenia mają posiadać twoje rolety. Niemniej jednak, nasza firma to nie tylko jakość i profesjonalizm, ale również przystępne ceny. Doskonale wiemy, że oszczędności są ważne dla naszych klientów i staramy się wyjść im naprzeciw.

Serwis i gwarancja

Rolety zewnętrzne to rozwiązanie, które powinno służyć ci przez lata. Dlatego też nie tylko dbamy o to, by były profesjonalnie wykonane z najwyższej jakości materiałów, ale również dajemy ci na nie gwarancję. Dzięki temu, nawet jeśli przydarzy się niespodziewana usterka lub problem, możesz mieć pewność, że szybko zostanie usunięty. Nasi klienci są bowiem pod opieką doświadczonych profesjonalistów.

Zajmujemy się naprawami gwarancyjnymi, wykonujemy prace serwisowe i konserwacyjne, dbając o najwyższą jakość naszych usług. Doświadczeni pracownicy naszej firmy dysponują nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale również specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu naprawy wykonywane są szybko i profesjonalnie.

Roleta zewnętrzna

Opinie klientów

Przez cały okres działalności naszej firmy spotykamy się z sympatią naszych klientów, którzy chętnie wyrażają o nas pochlebne opinie docierające nie tylko do nas, ale również do innych osób, które decydują się na skorzystanie z naszej oferty. Klienci doceniają nowoczesne rozwiązania, wysoką jakość materiałów, profesjonalny montaż rolet oraz fachowe doradztwo.

Z pozytywnymi opiniami spotyka się również nasza oferta cenowa. Głosy te są dla nas bardzo ważne i sprawiają, że jeszcze bardziej staramy się zapewnić naszym klientom szeroki dostęp nowoczesnych rolet zewnętrznych oraz dbać o szybki i profesjonalny montaż i serwis. Możesz więc nam zaufać – z pewnością będziesz zadowolony.

Warszawa

Nasze realizacje rolet zewnętrznych na terenie Warszawy i okolic

Zastanawiasz się jak prezentują się rolety zewnętrzne na elewacji budynku? Chcesz upewnić się, że swoją pracę wykonujemy z najwyższą dokładnością? Sprawdź nasze realizacje. To prace, które wykonywaliśmy na terenie Warszawy oraz okolic. Są najlepszym dowodem na to, że skorzystanie z naszej oferty rolet zewnętrznych i balkonowych to doskonały wybór.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!