24 lipca, 2018

Rolety zaciemniające

Przedzierające się przez okna promienie słoneczne stanowią nie lada utrapienie, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Przed zbytnim nagrzewaniem pomieszczeń i ich nadmiernym oświetleniem, skutecznie chronią specjalnie zaprojektowane rolety zaciemniające – wewnętrzne i zewnętrzne.

Rolety zaciemniające pokryte są odpowiednimi tkaninami, których zadaniem jest odbijanie lub całkowite zasłanianie promieni słonecznych, które wpadają przez okno. Wykorzystanie tego rodzaju osłon okiennych pozwala w pełni kontrolować dostęp światła w zależności od indywidualnych potrzeb użytkowników domu, mieszkania, firmy, sal konferencyjnych czy innego obiektu użytkowego.

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Wewnętrzne i zewnętrzne

Klientom Avens polecamy w szczególności wewnętrzne rolety zaciemniające, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach szczególnie narażonych na działania słońca, w tym na poddaszu. Bez względu na to, czy na zewnątrz panuje dzień, czy noc – tylko od Ciebie zależy, ile światła wpuścisz do pomieszczenia, regulując wysokość rolet.

Rolety do okien dzien noc

Równie funkcjonalne co wewnętrzne rolety zaciemniające, są te przeznaczone o użytku zewnętrznego. W ich przypadku, regulacja poziomu światła to nie jedyny atut. Nie bez znaczenia jest też ograniczenie nagrzewania się budynku latem i wyziębiania zimą, jak również redukcja hałasu i zwiększenie bezpieczeństwa.

Do każdego typu okien

Rolety zaciemniające to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pracują w nocy, a odpoczywają w dzień oraz rodziców małych dzieci, którzy chcą zapewnić im nieprzerwaną drzemkę o każdej porze. Na szczęście – rolety mocno lub całkowicie zaciemniające wnętrze, mogą być stosowane bez względu na pomieszczenie, nie tylko na oknach dachowych czy materiał, z jakiego wykonano okno.

W sprzedaży spotkać można dwa rodzaje rolet zaciemniających. Pierwsze z nich, z tkaninami podgumowanymi (typu blackout), zapewniają całkowicie zaciemnienie w każdych warunkach świetlnych. Drugie – z tkaninami posrebrzanymi (typu silver), które odbijają promienie słoneczne. Z całą pewnością, zastosowanie rolet zaciemniających, ułatwia znacznie odpoczynek bądź pracę.

Montaż i instalacja gratis!

Klientom Avens oferujemy kompleksową ofertą – od doradztwa, przez sprzedaż, po montaż zakupionych rolet zaciemniających. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem w instalacji rolet wewnętrznych i zewnętrznych, tworząc w pełni funkcjonalne i estetyczne osłony okienne, które przetrwają długie lata.

Do skorzystania z naszej oferty, zachęcamy zarówno właścicieli domów, mieszkań, firm i innych obiektów użyteczności publicznej, poszukujących wysokiej jakości rolet mocno lub całkowicie zaciemniających. Sprzedaż wraz z profesjonalnym montażem, osłon okiennych, świadczymy na terenie Warszawy i pobliskich miejscowości.

Cennik i opinie

Ceny rolet zaciemniających, jakie znajdziesz w naszej ofercie, zależą od ich rodzaju oraz wielkości, a także dobranych, niezmiennie dobrych materiałów. Dbając jednak o maksymalne zadowolenie klientów, których dobrą opinią się cieszymy, oferujemy im przystępne ceny osłon okiennych. Przekonaj się o tym, korzystając z naszych usług.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!