24 lipca, 2018

Rolety zaciemniające

Rolety to osłony okna, które pełnią funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Zamontowane bowiem nie przepuszczają zbyt dużej ilości światła. Rolety zaciemniające są najlepszym sposobem regulacji wpadających do wnętrza promieni słonecznych.Rolety wewnętrzne zaciemniające mają różną postać. Ich wybór jest naprawdę duży w zależności od rodzaju, modelu, materiału, z jakiego są wykonane. Dobierając rolety, bierze się pod uwagę rodzaj i przeznaczenie pomieszczenia, a także atmosferę, jaką chcemy w nim uzyskać.

Aby osiągnąć pożądany przez nas efekt, możemy zdecydować się na określone rodzaje rolet wewnętrznych zaciemniających. Jedne z nich wykonane są z tkanin podgumowanych (typu blackout), które zapewniają całkowite zaciemnienie, a inne z tkanin posrebrzanych, które odbijają promienie świetlne. Możliwości dostosowania warunków pomieszczenia do pracy lub wypoczynku jest dużo, zwłaszcza że rolety okienne zaciemniające można założyć do każdego typu okna – dachowego, balkonowego i innych.

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Spis treści

Plisy w oknie, które zaciemniają

Jednym z wyborów są rolety plisowane zaciemniające. Ten rodzaj przy odpowiednim doborze tkaniny zapewnia nawet całkowite zaciemnienie. Sprawdzają się one w pomieszczeniach jasnych z większą emisją rażącego słońca. Jeżeli przestrzeń przeznaczona jest do nauki lub pracy, można wybrać plisy przepuszczające nieco więcej światła, do sypialni lub salonu, które służą relaksowi, sprawdzają się rolety plisowane zaciemniające. Ważną zaletą tych rolet jest też łatwość utrzymania ich w czystości. Wystarczy je odkurzyć od czasu do czasu i przetrzeć wilgotną ściereczką. To zapewni im estetyczny wygląd na długo.

Rolety do okien dzien noc

Rolety rzymskie zaciemniające

Rolety typu rzymskiego wykonane z jednego kawałka materiału, to efektowna ozdoba, która z powodzeniem może zastąpić firanki i zasłony. Odgrywać mogą też inne role, jako rolety rzymskie zaciemniające pomieszczenie. Stopień skuteczności w tym zakresie będzie zależał od materiału, z jakiego wykonana jest roleta. Te modele nadają się do kuchni, salonu i innych pomieszczeń. Tego typu rolety na okna zaciemniające mają charakter użytkowy, ale dodają też luksusu i potrafią na korzyść odmienić charakter pomieszczenia.

Rolety zaciemniające na wymiar

Osłony na okna, jakimi są rolety zaciemniające, pasują do każdego rodzaju okna. Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszej szerokiej ofercie rolet żadnego modelu, który Wam do końca odpowiada, opcją, którą warto wtedy rozważyć, są rolety zaciemniające na wymiar. Warszawa i okolice są tymi miejscami, gdzie nasi pracownicy dokonują bezpłatnych pomiarów i montażu. W tej wersji istnieje możliwość dokładnego dobrania rolet zaciemniających pod względem rozmiaru i doboru materiału. Służą również fachowym doradztwem.

Atrakcyjne ceny zaciemnienia okna i doskonała jakość

Nasze rolety, obojętnie, czy są to gotowe modele rolet plisowanych, czy rolet rzymskich zaciemniających, czy na wymiar, mają jedną wspólną cechę – są tanie w stosunku do wysokiego poziomu wykonania i profesjonalnego montażu przez naszych pracowników. Zadowolenie naszych klientów wynika z jakości rolety zaciemniającej i jej ceny. Dalsze użytkowanie daje satysfakcję, gdyż zapewnia komfort, wynikający z odpowiedniego zaciemnienia pomieszczenia. Oferujemy także gwarancję na 3 lata, a także usługi konserwujące i naprawy w razie problemów. Jeżeli więc szukasz rolet zaciemniających w Warszawie, jesteśmy firmą, która zapewni kompleksową usługę od doradztwa, po sprzedaż montaż i serwis.

AVENS – najlepsze rolety zaciemniające w Warszawie

Chroń swoją prywatność oraz pomieszczenie przed nadmiernym naświetleniem przegrzaniem. Jednocześnie zadbaj o estetykę i nadaj mu odpowiedni charakter. Można to zrobić, zaopatrując się u nas w rolety zaciemniające. Warszawa to miasto, gdzie działa nasza firma od lat. Zapracowaliśmy sobie na renomę wysokim poziomem usług i jakością produktu. Współpracujemy z najlepszymi w Polsce firmami produkującymi rolety, w tym te zaciemniające – ANWIS i DORMAX. Opinie naszych klientów są potwierdzeniem naszego profesjonalizmu, a pod względem cen z powodzeniem konkurujemy na rynku rolet. W większości przypadków samodzielne założenie rolet zaciemniających nie powinno przysparzać kłopotów. Jeżeli jednak nie jesteście tego pewni lub wolicie tego nie robić z innych powodów, a mieszkacie w Warszawie lub sąsiednich miejscowościach, przyjedziemy i zrobimy to za Was za darmo - a do tego szybko i solidnie. Warto zainteresować się naszą ofertą i przejrzeć zrealizowane projekty. Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!