24 lipca, 2018

Żaluzje bambusowe

Chcesz stworzyć w swoim domu lub mieszkaniu przestrzeń o wyjątkowym klimacie? Szukasz żaluzji, z pomocą których wykreujesz niepowtarzalną, ciepłą atmosferę w stylu ekologicznym? Już dziś sprawdź naszą ofertę żaluzji bambusowych, dzięki którym osiągniesz pożądany efekt, zabezpieczając się przy okazji przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Bambus to jedyny w swoim rodzaju materiał, który już od wielu lat przyciąga miłośników stylu eko. Nie bez powodu, na szeroką skalę zaczęto wykorzystywać go również do produkcji osłon okiennych. 

Masz pytania dotyczące żaluzji?

Skontaktuj się z nami!

Zastosowanie i zalety rolet wykonanych z bambusu

Żaluzje bambusowe znajdują szerokie zastosowanie przede wszystkim we wnętrzach mieszkalnych. Doskonale sprawdzą się jako nietuzinkowy element aranżacji pokoju, kuchni, salonu, łazienki, a nawet pokoju dziecięcego, nawiązującego do stylu eko. Naturalny efekt, uzyskany dzięki żaluzją z bambusa, nie byłby osiągalny za pomocą tradycyjnych żaluzji aluminiowych czy rolet materiałowych.

Efektowne żaluzje bambusowe równie świetnie wpiszą się w też w przestrzenie zewnętrzne. Będą praktyczną i estetyczną ozdobą na taras, do ogrodu i na balkon, gdzie pozwolą na zaaranżowanie przytulnego, sprzyjającego wypoczynkowi kącika, osłoniętego od nadmiernego słońca i wzroku sąsiadów.

Roleta na zamówienie

Montaż i instalacja

Żaluzje bambusowe, które dostępne są w naszej bogatej ofercie, jest łatwość i szybkość ich montażu. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, wystarczy zawiesić je na kołkach montażowych, przytwierdzonych do ściany pokoju, altanki ogrodowej czy balkonu. Równie prosta jest regulacja żaluzji, którą obsługuje się za pomocą sznurków.

W Avens specjalizujemy się nie tylko w doborze i sprzedaże żaluzji bambusowych, dających efekt rozproszonego światła. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, zajmują się również profesjonalnym ich montażem u klienta. Dzięki temu, tworzymy estetyczne i prawidłowo działające osłony okienne, które przetrwają długie lata.

Dowolność wymiaru i gwarancja

Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom Klientów, oferujemy im wysokiej jakości  żaluzje bambusowe w szerokiej gamie rozmiarów wraz z możliwością realizacji projektu na wymiar, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Wszelkie szczegóły dotyczące zlecenia omawiamy wspólnie z Klientem.

Z powodzeniem dostarczymy żaluzje zarówno dla niewielkich okien i tych wieloskrzydłowych, jak również do zawieszenia nad drzwiami tarasowymi lub ogrodowymi. Jednocześnie, zapewniamy 3-letnią gwarancję na wszelkie osłony okienne, jakie można znaleźć w naszym asortymencie. W razie potrzeby, służymy fachowym serwisem, szybko i sprawnie usuwając problemy z żaluzjami.

Znani i cenieni producenci rolet bambusowych

W trosce o zadowolenie naszych Klientów, oferujemy wyłącznie żaluzje bambusowe wyłącznie u sprawdzonych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku. Przede wszystkim, zapraszamy do zakupu wyrobów takich marek, jak Anwis i Dormax, które przez lata wypracowały sobie tytuł liderów w branży osłon okiennych.

Bezpośrednia współpraca z producentami osłon okiennych, w tym żaluzji bambusowych sprawia, że naszym Klientom szybko i sprawnie dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania. Wysokiej jakości oferowanych osłon, towarzyszą niezmiennie ich konkurencyjne ceny, dzięki którym zdobyliśmy zaufanie i dobrą opinię dotychczasowych Klientów.

Opinie i nasz cennik

Planujesz zakup żaluzji bambusowych? Chcesz stworzyć w domu, na tarasie lub balkonie wyjątkowy klimat? Już dziś sprawdź naszą ofertę zwijanych osłon okiennych, których wycenę opieramy na rodzaju i wielkości rolety. Doradzamy, sprzedajemy i montujemy zakupione rolety na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!