6 czerwca, 2016

Żaluzje aluminiowe Warszawa

Poszukujesz taniego i praktycznego rozwiązania, dzięki któremu ochronisz swoją prywatność po zmierzchu oraz uda ci się pokonać nadmierne nasłonecznienie? W takim razie żaluzje aluminiowe to idealne rozwiązanie, jakiego potrzebujesz. W naszej ofercie znajdziesz szeroki ich wybór, który dostępny jest w niezwykle przystępnych cenach. Z łatwością wybierzesz więc coś dla siebie.

Sprzedajemy i montujemy żaluzje aluminiowe na terenie Ochoty, Targówka, Ursynowa, Bielan, Mokotowa oraz innych dzielnic stolicy. Z powodzeniem dojeżdżamy również do miejscowości takich jak Pruszków i Mińsk Mazowiecki. Jeśli więc szukasz dobrych rolet, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Znajdziemy idealne rozwiązanie!

Żaluzje aluminiowe Warszawa

Żaluzje aluminiowe są typowym elementem uzupełniającym okna – nadają im nowoczesny kształt i wygląd. Służą do całkowitego lub częściowego zaciemniania okna. Żaluzje Warszawa zapewniają znacznie lepszą wentylację nie ograniczając przy tym dostępu światła. Poza tym żaluzje pozwalają nam ukryć wnętrze przed obserwatorami z zewnątrz bez konieczności znacznego zmniejszenia światła.

 

Żaluzje aluminiowe Warszawa

System Venus

System Venus to doskonała ozdoba i osłona wszystkich rodzajów okien tj. : plastikowych, drewnianych i aluminiowych. Żaluzje te cechuje komfort użytkowania i atrakcyjny wygląd. Żaluzje aluminiowe Venus można zamówić w wymiarze 16 mm i 25 mm.

W oknach uchylnych montujemy boczne prowadzenie linkowe utrzymujące żaluzje przy szybie w pozycji uchylnej. Żaluzje aluminiowe tego typu reguluje się przy pomocy jednego koralika.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe występują w dwóch wariantach. Pierwsze z nich to żaluzje zewnętrzne, inaczej fasadowe, które montuje się zazwyczaj w przypadkach biur, sklepów oraz innych budynków użytku publicznego. Niemniej jednak, coraz więcej osób prywatnych, które chcą doskonale chronić swoją prywatność, również wybiera ten wariant.

Kolejnym rodzajem są żaluzje aluminiowe wewnętrzne, które w ofercie naszej firmy występują w wielu różnych wariantach – między innymi w kolorze srebrnym, białym lub drewnopodobnym. Wybór tego rodzaju żaluzji to wysoka funkcjonalność i wygoda na lata. Nie dziwi więc fakt, że są chętnie wybierane przez naszych klientów.

Żaluzje aluminiowe dostępne w ofercie naszej firmy, to dwa różne rozwiązania, z których każdy może wybrać to, czego potrzebuje. Pierwszym z nich jest system Venus. To nowoczesne i eleganckie żaluzje, które stanowią ozdobę okien. Żaluzje aluminiowe Venus można zamówić w wymiarze 16 mm i 25 mm. Co więcej, doskonale pasują one do wszystkich rodzajów okien.

Kolejnym rodzajem są żaluzje w systemie Standard. To żaluzje ze standardowym mechanizmem sterującym (pokrętło i sznurek).W naszej ofercie dostępne są jako żaluzje drewnopodobne w wymiarach 16 mm i 25 mm. To ekonomiczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w domach, jak i innych rodzajach budynków.

Wymiary żaluzji: 50mm i...

Żaluzje aluminiowe 50 mm to praktyczny, nowoczesny i elegancki sposób zaciemnienia okien w Państwa biurze i domu. Dzięki żaluzjom możemy regulować jasność w pomieszczeniu w ciągu dnia oraz ukryć się przed spojrzeniami z zewnątrz bez ograniczenia dostępu światła. Podczas upałów doskonale chronią przed przegrzaniem wnętrza, gdyż dzięki ich zastosowaniu temperatura może spaść nawet ok 10°C.

Żaluzje Aluminiowe Warszawa doskonale poprawiają wystrój pomieszczenia. Dzięki solidnej mechanice zastosowanej w systemie Standard, można wykonywać żaluzje o znacznych gabarytach, nawet do 12 m2. Do sterowania żaluzji producent zastosował standardowo komplet sznurków, zarówno do podnoszenia, jak również do zamykania i otwierania żaluzji. Głównym przeznaczeniem żaluzji 50mm dających najlepsze efekty wizualne jest montowanie na całe wnęki okienne. Dodatkowo nasza firma oferuje nowy system MONOCOMMANDO umożliwia sterowanie żaluzjami w całości przy pomocy chromowanego łańcuszka sterującego czyli zamykanie i otwieranie oraz podnoszenie i opuszczanie lameli.

Żaluzje aluminiowe Warszawa

Żaluzje Aluminiowe STANDARD: są to żaluzje ze standardowym mechanizmem sterującym (pokrętło i sznurek). Różnica pomiędzy systemem Venus to osłona mechanizmu sterującego. Montowane są do wszystkich typów okien, a także do konstrukcji stalowych i aluminiowych. Dostępne jako żaluzje drewnopodobne, perforowane. Nasza firma posiada bardzo bogatą ofertę kolorów żaluzji aluminiowych. W sprzedaży posiadamy szerokość lameli: 16 mm i 25 mm. W przypadku problemów nasz pracownik opierając się o swoje doświadczenie pomoże Państwu dobrać odpowiedni kolor do wnętrza pomieszczenia i zadowolenia Klienta.

Żaluzje aluminiowe Warszawa

Nowoczesne żaluzje aluminiowe dla naprawdę wymagających, dostępne są również w większych szerokościach. Poza wspomnianą już wersją 25 mm, która prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo, oferujemy również jeszcze szersze lamelem posiadające wymiar 50 mm. Ten typ żaluzji to rozwiązanie, które jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Żaluzje aluminiowe 50 mm pozwalają na łatwe sterowanie poziomem zaciemnienia wnętrz i doskonale chronią je też przed przegrzaniem. Co więcej, stosując tę szerokość lameli możemy stworzyć żaluzje o naprawdę dużych gabarytach. Listki dostępne są w szerokiej gamie kolorów, z której z łatwością wybierzesz idealnie pasujący do twojego wnętrza.

Bardzo wiele osób uważa, że żaluzje aluminiowe są niezbyt estetyczne i nadają się wyłącznie do budynków użyteczności publicznej, biur, miejsc pracy czy szkół. Oczywiście, idealnie sprawdzają się one w takim przypadku. Jednakże ich zastosowanie może być znacznie szersze i z powodzeniem możemy wykorzystać je we wnętrzach mieszkalnych.

Nowoczesne rolety aluminiowe są bowiem estetyczne i prezentują się naprawdę elegancko – tym bardziej, że dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Dlatego też mogą być żaluzjami wykorzystywanymi np. w kuchni lub łazience. Tym bardziej, że aluminium jest materiałem trwałym i odpornym na zabrudzenia oraz wilgoć.

Żaluzje aluminiowe Warszawa
Żaluzje aluminiowe Warszawa

Oczywistym jest, że decydując się na zakup żaluzji nie chcesz przepłacać. Z pewnością więc zastanawiasz się ile kosztują żaluzje aluminiowe w ofercie naszej firmy. Mamy dla ciebie dobrą wiadomość – nasza oferta jest bowiem jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Z pewnością więc sporo zaoszczędzisz.

Dokładna cena żaluzji zależy od tego, na jaki rodzaj się zdecydujesz, jaki wybierzesz kolor oraz oczywiście od wielkości okien, które mają zostać nimi osłonięte. Żaluzje te wykonujemy bowiem na wymiar, zgodnie z życzeniem naszych klientów. Niemniej jednak możesz mieć pewność, że będzie to wydatek, który nie nadszarpnie znacznie twojego domowego budżetu.

Nasze realizacje i montaż żaluzji aluminiowych

Przedstawiamy realizacje montażu żaluzji aluminiowych, które wykonaliśmy dla klientów z Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Jak widać, są to naprawdę estetyczne i nowoczesne rozwiązania, które są w stanie spełnić oczekiwania klientów. Potwierdzają to zresztą liczne pozytywne opinie, jakie od nich otrzymujemy. Klienci zwykle chwalą jakość i funkcjonalność żaluzji oraz ich przystępne ceny.