9 sierpnia, 2016

Moskitiera ramkowa

Nadejście wiosny i lata jest dla wielu z nas niezwykle radosne. Niestety wraz z ciepłem pojawiają się uciążliwe owady, które mogą znacznie utrudniać życie i wpływać na codzienne funkcjonowanie. Z pomocą przychodzą nasze moskitiery ramkowe, które montuje się na oknach, torując drogę małym i dużym insektom do wnętrza domu. Pozwoli to cieszyć się świeżym powietrzem czy odgłosami przyrody z zewnątrz, bez konieczności zamykania okien czy wykorzystywania środków owadobójczych, które nie są obojętne dla naszego zdrowia. Polecamy je wszystkim, gdyż jest to najwyższa jakość i skuteczność działania. Szukając sklepu internetowego z moskitierami ramkowymi, zgłoś się do naszej firmy, gdyż jesteśmy w stanie zaoferować naprawdę wiele rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Mamy duże doświadczenie, wyróżnia nas pełen profesjonalizm, dzięki czemu cieszymy się bardzo dobrymi opiniami wszystkich naszych klientów, którzy już przekonali się, jak komfortowo można spędzać czas we własnym domu, bez brzęczenia owadów czy ukąszeń.

Spis treści

Moskitiera ramkowa na okno – gdzie sprawdzi się najlepiej?

Nasze moskitiery ramkowe do okien są produktami, które oferujemy do domów mieszkalnych całorocznych czy letniskowych, mieszkań, biurowców, dużych i małych firm, szczególnie tam, gdzie dochodzi do produkcji żywności czy mamy do czynienia ze sporą ilością owadów latających np. w pobliżu rzek, jezior czy lasów. Zapobiegają przedostawaniu się małych i dużych owadów, a także wielu zanieczyszczeń np. kurzu, pyłów czy liści, gdyż siatka ta posiada niewielkie oczka. Są niezawodne, łatwe w czyszczeniu. Dodatkowo nie ograniczają widoczności. Takie moskitiery najczęściej montuje się na oknach na parterze czy na wyższych piętrach domu, co ma szczególnie ważne znaczenie, jeśli mamy domowe zwierzęta np. koty czy psy. Dobrze zamontowana moskitiera ramkowa może zapobiegać ich przypadkowemu wypadnięciu. Do drzwi tarasowych polecamy inne nasze produkty np. moskitiery otwierane, gdyż są one w stanie zapewnić komfort wchodzenia i wychodzenia na zewnątrz.

Moskitiery ramkowe na okna – jak działają?

Moskitiery ramkowe montuje się bezpośrednio do zewnętrznej ramy okna. Za jej odpowiednie utrzymanie w danej pozycji odpowiadają uchwyty i śruby montażowe. Są one wyjątkowo proste w montażu i demontażu, dlatego bez problemu można zdjąć ją po sezonie w celu jej umycia, gdyż w czasie użytkowania mogą gromadzić się na niej różne zanieczyszczenia. Co ważne, czyszczenie jest niezwykle proste. Wystarczy przetrzeć siatkę ściereczką z letnią wodą i płynem myjącym. Kiedy nadejdzie sezon, możliwe będzie jej szybkie założenie na okno, aby cieszyć się spokojem od brzęczenia komarów, much i innych owadów. Pamiętajmy, że aby cieszyć się skutecznością działania zamówionych akcesoriów okiennych, nie wystarczy moskitiera ramkowa uniwersalna. Konieczne jest jej prawidłowe dobranie, dlatego idealna będzie moskitiera ramkowa na okno na wymiar, dzięki czemu nie powstanie nawet najmniejsza szpara, przez którą może przecisnąć się najmniejszy owad. My dokonujemy pomiarów, a następnie montujemy takie moskitiery, które będą idealnie pasować do ramy okna, wyróżniając się przy tym skutecznością ochrony przed owadami.

Moskitiera ramkowa Warszawa i okolice

Moskitiery ramkowe, które proponujemy naszym klientom, montujemy na terenie Warszawy i w jej okolicach. Chętnie dokonamy bezpłatnych pomiarów, które do niczego nie zobowiązują. Doradzimy również najlepsze rozwiązanie. Następnie określimy cenę usług, dokonamy montażu w sposób szybki i sprawny. Dodatkowo oferujemy serwisowanie zamontowanego przez nas sprzętu np. w sytuacji dziur czy powstawania jakichkolwiek nieszczelności. Każda nasza moskitiera ramkowa okno jest montowana tak, aby mogła służyć przez wiele lat, zadziwiając skutecznością działania, właśnie dlatego nasz oferta cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Produkty, które proponujemy, są bardzo wytrzymałe, dlatego oferujemy aż 36 miesięcy gwarancji, co daje pewność ich niezawodności i funkcjonalności.

Moskitiery ramkowe – cennik usług

Wiele osób przed podjęciem decyzji o zakupie zastanawia się, jaka jest cena moskitiery ramkowej na okno. Jest to jedna z najtańszych opcji dostępnych wśród wielu moskitier, które oferujemy. Ceny zaczynają się już od 39 złotych. Kwota ta nie obejmuje jednak montażu, a jedynie sam produkt. Chętnie dokonamy pomiaru, a następnie przedstawimy indywidualną wycenę. Tak niewiele potrzeba, aby móc cieszyć się ciepłem podczas wiosny czy lata, bez komarów, much, pszczół i innych dokuczliwych insektów, które mogą znacznie uprzykrzać życie. Polecamy nasze moskitiery okienne ramkowe. Dostępne są u nas w różnych kolorach. Siatki mamy w kolorze białym i szarym, a ramy w wielu innych barwach np. brązowym, szarym, dębowym, białym, orzechowym czy antracytowym. Szeroki wybór pozwala dopasować je do posiadanej stolarki okiennej i innych elementów wykończenia wnętrza. Każdy producent moskitier ramkowych, którego produkty mamy w ofercie dba o najwyższą jakość, dlatego warto skorzystać z naszych usług!