9 sierpnia, 2016

Moskitiera ramkowa

Posiadanie moskitiery w oknie to znakomity wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie napływ świeżego powietrza. Zwłaszcza w letnich miesiącach jego dobra cyrkulacja jest niezbędna, ale dostające się do wnętrza pomszczeń owady mogą skutecznie uniemożliwić wietrzenie. Moskitiery doskonale temu zapobiegają. 

Gdy zdecydują się Państwo na montaż moskitiery w oknach swego domu czy biura, możemy polecić nasze usługi. Dostarczamy najwyższej jakości moskitiery, które można zakładać przed sezonem letnim, a następnie wygodnie zdejmować, gwarantując sobie tym brak problemu w postaci dostających się do budynków owadów.  

Zalety moskitier ramkowych

Proponowane przez nas moskitiery ramkowe na wymiar są doskonale dopasowywane do Państwa okien i przez to działają niezawodnie. Gwarantujemy, że nie powstaną żadne szczeliny, przez które mogłyby dostawać się do wnętrza uciążliwe owady. Państwa dni i noce będą bez tych niechcianych gości dużo spokojniejsze.

 Nasze moskitiery ramkowe to solidne produkty, których funkcjonalnością można cieszyć się przez wiele sezonów. Ich zakładanie i zdejmowanie jest bardzo wygodne i nie powoduje najmniejszego uszczerbku na oknach. Wykonane z włókna szklanego, siatki są także bardzo wytrzymałe. Przede wszystkim jednak znakomicie spełniają swą podstawową rolę.

Gdzie moskitiery ramkowe sprawdzą się najlepiej?

Wybór moskitier ramkowych, zwłaszcza że ich montaż jest bezinwazyjny, a wygląd – bardzo estetyczny, możemy polecić w wielu sytuacjach. Są one niezbędne wszędzie tam, gdzie okna otwierane są w celu zapewnienia napływu świeżego powietrza, a ich posiadanie latem jest praktycznie koniecznością. 

Do wyboru moskitier szczególnie zachęcamy osoby, które mają dość niepożądanych gości w postaci uciążliwych owadów. Ich inwazja może znacznie zmniejszyć przyjemność letnich dni i nocy. Moskitiery przydają się zwłaszcza w sypialniach, a także w oknach pokojów małych dzieci.  

Rodzaje i kolory oferowanych moskitier ramkowych oraz osprzętu

Mamy świadomość tego, że moskitiera jest produktem praktycznym, a nie dekoracją okna, toteż stawiamy na moskitiery o bardzo stonowanym wyglądzie, mało rzucające się w oczy oraz zdecydowanie estetyczne. Siatki dostępne są w kolorach białym i szarym, więcej możliwości jest zaś jeśli chodzi o osprzęt do moskitier ramkowych. 

Wykonywany z aluminium osprzęt proponowanych przez nas moskitier ramkowych może mieć kolor biały, brązowy, szary, orzechowy, dębowy, antracytowy bądź barwę złotego orzecha. Łatwo można więc tak dobrać kolorystykę, by idealnie wkomponować moskitierę w otoczenie, tworząc wielce estetyczny system.

Moskitiery wykonujemy na wymiar, a same pomiary są bezpłatne

Sekretem dobrze działającej moskitiery, przez którą nie przeciśnie się nawet najsprytniejszy owad, jest perfekcyjne dopasowanie jej do okna. By zapewnić to naszym Klientom, oferujemy moskitiery ramkowe na wymiar, a dokonanie dokładnych pomiarów leży oczywiście w naszej gestii. 

Dokonanie pomiarów Państwa okien, na których mają być zamontowane moskitiery ramkowe, jak również wycena inwestycji, są całkowicie bezpłatne. Zachęcamy więc do kontaktu z nami wszystkich, którzy zastanawiają się nad takim rozwiązaniem. Gwarantujemy zadowolenie.  

Na nasze moskitiery oraz ich montaż dajemy 36 miesięcy gwarancji

Moskitiery ramkowe na zamówienie wchodzące w skład naszej oferty to solidne produkty, których jakość potwierdzona jest aż 36-miesięczną gwarancją. Zapewnia to możliwość cieszenia się ich funkcjonalnością przez wiele sezonów, warto więc w nie zainwestować.

 Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas kwestią priorytetową. Z tego powodu nie tylko oddajemy do ich dyspozycji najwytrzymalsze moskitiery, ale też montujemy je w sposób zapewniający niezawodne działanie i skuteczność. Na usługę montażu także udzielamy 36 miesięcy gwarancji.

Moskitiery ramkowe dostarczamy i montujemy u klientów na terenie Warszawy i okolic

Wystarczy się z nami skontaktować, by już po niedługim czasie móc cieszyć się domem lub biurem wolnym od owadów. Jesteśmy w stanie dojechać do każdego Klienta z Warszawy i okolic, dokonać bezpłatnych pomiarów, a po podpisaniu umowy, zamontować moskitiery w sposób szybki i sprawny.  

Informacje techniczne

Realizacja: Wszystkie zamówienia wykonujemy na konkretny wymiar. Jeżeli szukają państwo moskitier w Warszawie, jak i okolicach Warszawy to nasza firma realizuje takie zamówienia. Wszystkie pomiary są bezpłatne i nie zobowiązujące do zakupu. Czas realizacji od podpisania umowy to około 7-10 dni roboczych.

Gwarancja: Na wszystkie nasze produkty wynosi 3lata.

Zdjęcia realizacji