28 stycznia, 2017

Rolety pionowe Warszawa

Rolety pionowe to nowoczesne i bardzo eleganckie rozwiązanie, które nie tylko prezentuje się bardzo efektownie, ale również zapewnia doskonałą ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Nic więc dziwnego, że cieszą się coraz większą popularnością. Szerokie paski w oknach to coraz częstszy widok. Wiedząc zadbaliśmy o starannie przygotowaną ofertę rolet pionowych.

Czym są? To rolety wewnętrzne, mające postać szerokich pasów przymocowanych do szyny, najczęściej wykonanej z aluminium. Paski połączone są ze sobą, dzięki czemu możemy szybko obracać je wokół własnej osi, regulując moc światła wpadającego do pomieszczenia. Zaletą tego typu rolet jest możliwość przysłonięcia nawet bardzo dużych okien.

Spis treści

Rolety pionowe w biurze

Masz pytania dotyczące rolet pionowych?

Skontaktuj się z nami!

Oferta i zastosowanie rolet pionowych

W naszej ofercie znajdziesz rolety pionowe wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są solidne, trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Jesteśmy w stanie stworzyć dla ciebie rolety idealnie dopasowane do każdego rodzaju okien i drzwi balkonowych. Co więcej, zajmiemy się również profesjonalnym i szybkim montażem.

Rolety typu vertical to sposób na przysłonięcie każdego okna - niezależnie od jego wielkości. Dzięki temu mogą zostać zamontowane w twoim pokoju, ale również sprawdzić się jako rolety do biura, szkoły lub firmy.  To rozwiązanie, które z pewnością spełni więc wszystkie twoje oczekiwania i zapewni dobrą ochronę przeciwsłoneczną.

Dobór do pomieszczenia i rodzaju okna

Jako doświadczona firma zajmująca się sprzedażą rolet oraz ich montażem, wiemy doskonale, że tego typu rolety okienne muszą zostać dopasowane do potrzeb klientów, ale również rodzaju pomieszczenia oraz typu okna, przy którym mają zostać zawieszone. Muszą być dopasowane nie tylko pod względem wymiarów, ale również kolorów, długości oraz szerokości pasów.

Inne rolety sprawdzą się bowiem w przypadku domu prywatnego, inne zaś warto zastosować w przypadku firmy. Dlatego też zapoznajemy się z rodzajem pomieszczenia, w którym zostaną zamontowane rolety i na podstawie własnych obserwacji oraz informacji otrzymanych od klienta oferujemy najlepiej dopasowane rolety pionowe.

Cennik i obszar działania (Warszawa)

Przeciwsłoneczne rolety pionowe to rozwiązanie, które nie kosztuje zbyt wiele. Są lekkie i papierowe, dlatego też ich cena jest przystępna dla każdego. Szczególnie w przypadku naszej oferty. Przekonało się o tym wiele osób zamawiających rolety z montażem na terenie Warszawy. Jeśli Ty również mieszkasz na jednym z warszawskich osiedli - chętnie zadbamy też o twoje okna.

Szczegółowa cena rolet typu vertical zależy od wielu czynników - wielkości okna, rodzaju szyny, wysokości rolety. Dlatego też za każdym razem ustalamy ją indywidualnie z naszymi klientami. Niemniej jednak możemy poszczycić się tym, że nasza oferta jest jedną z najbardziej atrakcyjnych cenowo w stolicy.

Realizacje i opinie

Poniżej znajdziesz realizacje naszej firmy. Rolety pionowe z naszej oferty znajdują się obecnie w wielu biurach, szkołach oraz mieszkaniach. Nie ma w tym nic dziwnego - wysoka jakość materiałów wykorzystanych w produkcji rolet oraz sprawny i profesjonalny montaż sprawiają, że nasi klienci są zadowoleni z wybranego rozwiązania i pozytywnie wypowiadają się o naszej ofercie.

Pionowe żaluzje w warszawie

Nasze realizacje rolet pionowych z montażem

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!