17 maja, 2018

Rolety w kasecie

Cenisz sobie nowoczesne i minimalistyczne rozwiązania? Zależy ci na tym, by roleta, która znajdzie się w twoim oknie, była estetyczna i funkcjonalna? W takim razie rolety w kasecie są rozwiązaniem, które z pewnością przypadnie ci do gustu. To eleganckie rolety, które nie zajmują dużo miejsca - co więcej, po zwinięciu są praktycznie niewidoczne.

W ofercie naszej firmy znajdziesz szeroki wybór rolet w kasecie, które z pewnością przypadną ci do gustu. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów są nie tylko efektowne, ale również solidne i trwałe. Wybierając rolety z prowadnicami z naszej oferty możesz mieć pewność, że posłużą ci przez długi czas. Ich zaletą jest również przystępna cena, która pozytywnie cię zaskoczy i pozwoli co nieco zaoszczędzić. 

 

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Rodzaje i warianty rolet kasetowych

Rolety kasetowe występują w wielu wariantach i rodzajach. Przede wszystkim warto podzielić ja na rolety okienne wewnętrzne oraz zewnętrzne. Pierwszy z nich mocowany jest w ramie okna. Rolety zewnętrzne są zaś idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Istnieją również rolety podwójne.

Poza tym rolety wykonywane są na wymiar. Wykonujemy zarówno rolety mini, jak i te, które są w stanie zasłonić naprawdę duże okna. Co więcej, rolety tego typu dostępne są w wielu różnych wariantach kolorystycznych i wzorach, a materiał, jaki zostanie wykorzystany w ich produkcji, może być dopasowany do twoich potrzeb i upodobań.

Roleta kasetowa

Opinie i cennik

Rolety z prowadnicami to rozwiązanie, które nie zajmuje miejsca na ścianie, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w każdym przypadku. Nie dziwi więc fakt, że nasze realizacje cieszą się doskonałymi opiniami klientów, którzy doceniają jakość materiałów oraz niezawodność rolet. Klienci pozytywnie oceniają również nasz profesjonalny montaż.

Nie bez znaczenia jest także bardzo atrakcyjna cena rolet, którą jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom. Zależy ona co prawda od wielu czynników - od wyboru wariantu rolety, po wielkość okna, w którym ma zostać zamontowana. Niemniej jednak na terenie Warszawy oferujemy najbardziej przystępne ceny, które z pewnością pozytywnie cię zaskoczą.

 

Montaż i serwis rolet kasetowych

Poza tym rolety wykonywane są na wymiar. Wykonujemy zarówno rolety mini, jak i te, które są w stanie zasłonić naprawdę duże okna. Co więcej, rolety tego typu dostępne są w wielu różnych wariantach kolorystycznych i wzorach, a materiał, jaki zostanie wykorzystany w ich produkcji, może być dopasowany do twoich potrzeb i upodobań.

Jeśli zaś twoja roleta złapie usterkę i nie będzie ona rozwijała się i zwijała płynnie - nie martw się. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że mimo najwyższej jakości materiałów nie ma w stu procentach niezawodnych rolet. Na szczęście jesteśmy w stanie zaoferować ci profesjonalny serwis. Poradzimy sobie z każdą usterką czy problemem i zadbamy o to, by rolety w twoim domu zawsze działały odpowiednio.

Realizacje na terenie Warszawy i okolic

Rolety w kasetach cieszą się sporą popularnością. Pragniemy pochwalić się naszymi dotychczasowymi realizacjami na terenie Warszawy, które miały miejsce w dzielnicach takich jak Ochota, Ursynów czy Praga. Jak widać, oferujemy profesjonalny montaż, dzięki któremu rolety prezentują się doskonale i są w pełni funkcjonalne. Z pewnością spełnią więc i twoje oczekiwania.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!