18 lipca, 2018

Rolety do salonu

Salon jest najbardziej reprezentatywnym pomieszczeniem całego domu lub mieszkania. Będąc jego swoistą wizytówką, służy nie tylko rodzinnemu wypoczynkowi, ale i podejmowaniu gości. Warto więc zadbać o jego spójną, estetyczną i przede wszystkim w pełni funkcjonalną aranżację. Nie bez znaczenia, są dla niej odpowiednio dobrane rolety salonowe, będące świetną alternatywą dla firan i zasłon.

Przy wyborze rolet do salonu pod uwagę należy wziąć ogólny wystrój wnętrza – inne rolety sprawdzą się bowiem w pomieszczeniach utrzymanych w tradycyjnej stylistyce, inne dobrze wkomponują się w charakter nowoczesnych i minimalistycznych pokojów gościnnych. Przy tym wszystkim, rolety muszą spełniać swoje kluczowe funkcje – chronić przed nadmiarem słońca i zapewniać prywatność.  

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Rodzaje rolet, które oferujemy

W Avens w Warszawie, pragniemy odpowiadać rozmaitym potrzebom i oczekiwaniom klientów. To dlatego, w naszej ofercie znaleźć można bogaty wybór osłon okiennych – rolet i żaluzji. W salonie doskonale sprawdzą się zarówno klasyczne rolety rzymskie, układające się w efektowne fale oraz rolety dzień-noc, zbudowane z naprzemiennych pasów materiałowych, które oddziela przestrzeń przepuszczająca światło. 

Miłośnikom klasycznych rozwiązań, polecamy z kolei żaluzje do salonu – aluminiowe, drewniane oraz tak zwane plisy. Osobom, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo budynku, do gustu przypadną z kolei zewnętrzne rolety antywłamaniowe o wzmocnionej konstrukcji, chroniącej przed wtargnięciem złodzieja oraz aktami wandalizmu.

Roleta balkonowa
Roleta balkonowa

Nowoczesne i drewniane

Wysoka jakość, wieloletnia trwałość i wyjątkowa funkcjonalność oferowanych przez nas rolet do salonu to nie wszystko. Dokładamy wszelkich starań, by oferować klientom rozwiązania „szyte na miarę”, które w idealny sposób dopasują się do aranżowanych przez nich wnętrz. W tym celu, naszą ofertę rozszerzamy produkty zgodne z aktualnymi trendami, różnorodne po względem stylistycznym i kolorystycznym.  

Coś dla siebie wśród rolet i żaluzji do salonu, znajdą zwolennicy nowoczesnego stylu. Dla nich przygotowaliśmy najciekawsze modele modnych rolet dzień-noc. Fani klasyki, docenią rolety rzymskie, będące idealnym uzupełnieniem tradycyjnej aranżacji. W salonach skandynawskich i rustykalnych, świetnie sprawdzą się zaś naturalne rolety drewniane.  

Cennik i opinie o nas

Szukasz idealnych osłon okiennych do salonu w domu lub mieszkaniu? Korzystając z naszej oferty, zyskujesz rolety prosto od producenta – wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie, ustalanej indywidualnie w zależności od rodzaju wybranych rolet, ich wielkości i tkaniny, z jakiej zostaną wykonane. Zaufaniem obdarzyły nas setki klientów w Warszawie. Dołącz do nich!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!