17 maja, 2018

Rolety do okien dachowych

Okna dachowe to coraz popularniejszy element budownictwa, który pozwala na wykorzystanie poddasza jako miejsca zamieszkania. Niestety, okna tego typu mają też swoje wady. Główną z nich jest nadmierne oświetlenie pomieszczeń oraz nagrzewanie ich pod wpływem działania promieni słonecznych. Zwykłe próby zasłonięcia ich tradycyjną zasłoną są niemożliwe. Na szczęście, mamy na to sposób.

Oferujemy szeroki wybór rolet na okna dachowe, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To nowoczesne rozwiązania, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Doskonale ochronią cię przed ciepłem i pozwolą na kontrolę światła. Jednocześnie mogą także chronić cię przed owadami.

 

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Rodzaje rolet na okna dachowe

Każdy klient ma inne potrzeby i oczekiwania - my jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw im wszystkim. Oferujemy rolety plisowane, ozdobne markizy, żaluzje i proste osłony. Rolety dachowe, które znajdziesz w naszym asortymencie, to zarówno rolety pionowe, jak i poziome. Wszystko po to, by zapewnić ci rozwiązanie idealnie dopasowane do twoich potrzeb.

Poza roletami wewnętrznymi, oferujemy również rolety zewnętrzne, które mogą pełnić różne funkcje - nie tylko chronić cię przed słońcem, ale także stanowić ochronę przed owadami. Oferujemy również rolety antywłamaniowe, które zwiększą twoje bezpieczeństwo. To, co je wszystkie łączy, to wysoka jakość, profesjonalne wykonanie oraz niska cena.

Kolory i wzory

Poza szerokim wyborem rodzajów rolet okien dachowych, możesz również wybierać spośród wielu wersji kolorystycznych. Niezależnie od tego, czy preferujesz tradycyjne wzornictwo czy też cenisz sobie nowoczesność, a także bez względu na to, czy poszukujesz rolet w jasnych kolorach czy też ciemnych, które zapewniają odpowiednie zaciemnienie - możesz na nas liczyć.

Rolety na okna dachowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach. Posiadamy rolety idealne do pokoju dziecięcego, z motywami roślinnymi oraz wieloma innymi wzorami. To, co je łączy, to wysoka jakość materiału, dzięki której możesz mieć pewność, że twoje rolety będą prezentowały się doskonale przez naprawdę długi czas.

Gwarancja 36 miesięczna oraz montaż - gratis

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego też chcemy, by wiedzieli, że nasz produkt jest naprawdę solidny. Dlatego też dajemy 36 miesięcy gwarancji na wszystkie rodzaje naszych rolet dachowych. Co więcej, jeśli roleta ulegnie uszkodzeniu w wyniku nieprawidłowego użytkowania, również jesteśmy w stanie zająć się serwisem.

Ponadto, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rolety dachowe to szczególny rodzaj rolet, których powieszenie może być kłopotliwe - nawet dla doświadczonych osób. Dlatego też oferujemy darmowy montaż każdemu, kto zakupi u nas roletę. Szybko i profesjonalnie zamontujemy ją na okno dachowe w twoim domu - nie musisz o nic się martwić.

 

Cennik i nasze realizacje

Cena rolet na okna dachowe zależy oczywiście od ich rodzaju oraz wielkości okna. Możemy jednak z całą pewnością stwierdzić, że w Warszawie oferujemy jedne z najbardziej atrakcyjnych i przystępnych cen. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów. Realizacje u niektórych z nich prezentujemy na poniższych zdjęciach. Przekonaj się, że działamy fachowo.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!