17 maja, 2018

Rolety do okien dachowych

Okna dachowe pozwalają na wykorzystanie poddasza i umożliwiają stworzenie tam pokoi mieszkalnych. Jednakże takie okna mają swoje wady. Do pomieszczenia wpada przez nie wówczas nadmierne oświetlenie, przez co pokój nagrzewa się pod wpływem promieni słonecznych. Zastosowanie zwykłej zasłony nie jest tak skuteczne, jak skorzystanie z naszego rozwiązania. Mamy do zaoferowania różnego rodzaju rolety do okna dachowego, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Jest to niesamowite rozwiązanie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Chroni ona przed upałami, a także pozwala na kontrolę światła. Dodatkowo w pewien sposób mogą chronić przed owadami.

Spis treści

 

Masz pytania dotyczące rolet?

Skontaktuj się z nami!

Rolety wewnętrzne do okien dachowych i nie tylko

Ile klientów, tyle oczekiwań i potrzeb. My staramy się wyjść temu wyzwaniu naprzeciw. Dlatego też znajdziesz u nas rolety plisowane, ozdobne markizy, żaluzje oraz proste osłony. Rolety do okna dachowego, które są w naszym asortymencie, mogą być zarówno pionowe, jak i poziome. Mamy również do zaoferowania rolety zewnętrzne do okien dachowych, które mogą pełnić różne funkcje - praktyczną: chronić przed słońcem oraz owadami, a także dekoracyjną. Rolety antywłamaniowe zapewnią dodatkowe bezpieczeństwo. Wszystkie z nich zostały wykonane z dbałością o szczegóły, a ich cena współgra z ich jakością.

Rolety dzień noc do okien dachowych - kolory i wzory

Oprócz tego, że w asortymencie można znaleźć różne wersje rolet do okna dachowego, mamy również opcję wyboru koloru. Nieważne czy preferujesz wzornictwo, czy nowoczesność. Nieistotne jest też to, jaką barwę (czy jasną, czy ciemną) bądź jaki wzór wybierzesz. My za każdym razem staramy się wykonać naszą pracę szybko, a do tego profesjonalnie. Każda roleta dzień noc do okna dachowego z oferty AVENS nada się także do pokoju dziecięcego. Wszystkie nasze produkty są wytrzymałe i będą służyć bez zarzutów przez wiele lat.

Rolety do okna dachowego - montaż i gwarancja

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Dlatego też zależy nam na tym, aby wiedzieli, że produkty wykonane przez firmę AVENS są najwyższej jakości. Do tego wszystkiego dołączamy gwarancję na 36 miesięcy na wszystkie rodzaje naszych rolet. Jeśli nawet produkt ulegnie zniszczeniu przez nieprawidłowe użytkowanie, to jesteśmy w stanie zająć się serwisem. Zamontowanie rolet do okien dachowych nie jest takie proste dla niedoświadczonych osób. Dlatego też oferujemy darmowy montaż na terenie Warszawy i okolic, klientom, którzy zakupią u nas roletę.

Jaka jest cena takich rolet?

W ofercie naszego sklepu można zamawiać rolety zewnętrzne do okien dachowych na wymiar, a także wewnętrzne. Cena produktu zależy głównie od wielkości okna, tkaniny oraz rodzaju produktu. Jest ona jak najbardziej atrakcyjna – współgra z jakością i profesjonalizmem świadczonych przez nas usług. Decydując się na zakup w naszym sklepie, klient ma pewność, że kupuje prosto od producenta. Staramy się, aby rolety miały najwyższą jakość i wytrzymałość. Zamówienia realizujemy najczęściej w przeciągu 7 dni.

Szczegóły dotyczące zamówienia rolet

Nasza firma współpracuje z największymi producentami w Polsce, takimi jak ANWIS oraz DORMAX. Jesteśmy obecni na polski rynku od ponad 10 lat, dlatego czujemy się zobowiązani do tego, aby nasze produkty były wykonane z materiałów dobrej jakości oraz dodatkowo charakteryzowały się wytrzymałością. Firma AVENS codziennie stara się podążać za nowymi trendami. Zawsze dopasowujemy ofertę do klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą starannie dobrana ofertą. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tutaj coś, co idealnie spełni swoje zadanie. Jeżeli pojawią się jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na pytania oraz wątpliwości, w jak najkrótszym czasie. Wspólnie na pewno uda nam się dobrać odpowiednią roletę do Twojego okna.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!