3 czerwca, 2016

Rolety dzień noc Warszawa

Rolety to osłony na okna, które są ważnym elementem aranżacji pomieszczenia. Są alternatywą dla firan i zasłon lub ich uzupełnieniem. Pełnią funkcję dekoracyjną, a przede wszystkim praktyczną. Chronią przed nadmierną ilością światła lub całkowicie zaciemniają pokój. Takie są właśnie rolety dzień noc.

Spis treści

Dlaczego warto wybrać rolety dzień noc?

Rolety, które sprawdzają się jako skuteczna blokada przed nadmiernym nasłonecznieniem lub jako sposób na całkowite zaciemnienie pomieszczenia to rolety dzień noc. Wszystko zależy od tkaniny, z jakiej są wykonane. Jeżeli jest ona zupełnie nieprzeźroczysta, jest w stanie zrobić „noc” we wnętrzu nawet w południe. Chroni przez to również przed nadmiernym nagrzaniem pokoju. Roleta dzień noc sprawdza się w pomieszczeniach biurowych, które wymagają często ograniczenia dostępu światła słonecznego. Rolety te są osłonami okna, które składają się z poziomych pasów. Wyglądają przez to, jak żaluzje, ale ponieważ zrobione są z tkaniny, stanowią miękką konstrukcję. Naprzemienne pasy materiału i siateczki są ze sobą połączone - tworzą estetyczną całość, zapewniając regulację stopnia zaciemnienia.

Ważnym atutem tych rolet jest ich wysoka estetyka. Muszą jednak być dobrze dobrane pod względem kolorystyki, rozmiaru i być utrzymane w czystości. W przypadku rolet dzień noc o to nietrudno. W utrzymaniu ich w nienagannym stanie pomaga regularne odkurzanie i przecieranie wilgotną szmatką.

Rolety dzień noc
Rolety dzień noc

Różne rodzaje rolet dzień noc

W zależności od potrzeb, upodobań, rodzaju pomieszczenia i własnej wizji jego aranżacji rolety dzień noc dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Najbardziej uniwersalne i popularne to jasne np. beżowe szare, białe oraz ciemneczarne, granatowe, brązowe. Oprócz kolorystyki do wyboru są także materiały o różnej strukturze, grubości i przepuszczalności światła.

Jeżeli chodzi o rozmiary rolet, to pasują prawie do każdego okna. Występują one u nas w wersji mini, a także jako rolety na okna i okna balkonowe. Nowoczesne rolety dzień noc oferowane przez naszą firmę, montowane do ściany mogą mieć więc różnorodne wymiary. W razie potrzeb można zamówić rolety dzień noc na wymiar. Warszawa i okolice są pod tym względem uprzywilejowane – w tym rejonie wykonujemy pomiary i montaż gratis.

Dlaczego firma AVENS?

Oferujemy szeroki wybór rolet, a nowoczesna i praktyczna dekoracja okienna, jaką są rolety dzień noc, to bardzo często wybierana u nas opcja. Nasi wykwalifikowani pracownicy mogą dokonać pomiarów, montażu, a także wcześniej służą poradą.

Dla poszukujących rolet dzień noc na wymiar Warszawa jest miejscem, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Dla zamawiających z dalszych rejonów istnieje możliwość zakupu rolet on-line. Zadowolenie naszych klientów i współpraca z największymi polskimi producentami – ANWIS i DORMAX – sprawia, że jesteśmy liderami w dostarczaniu rolet dzień noc w Warszawie i okolicach. Ceny, jakie oferujemy, również sprawiają, że warto z nami się skontaktować. Stosunek jakości produktu i montażu do kosztów zakupu rolet sprawia, że jesteśmy konkurencyjni na rynku sprzedaży osłon okiennych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami!

Masz pytania odnośnie rolet dzień noc?

Skontaktuj się z nami!

Dowolne wymiary i rozmiary rolet

Zastanawiasz się czy rolety „dzień-noc” będą pasowały do twojego mieszkania?

Zupełnie niepotrzebnie. Te nowoczesne rolety dzień noc oferowane przez naszą firmę montowane do ściany mogą mieć bowiem różnorodne wymiary. Doskonale sprawdzają się zarówno w wersji mini, jak i jako rolety na okna, oraz na okna balkonowe. Niezależnie od tego, jakie wymiary mają twoje okna, możesz więc z nich skorzystać.

Co więcej, rolety te dostępne są w szerokiej gamie kolorów materiałów i obramowań. Wystarczy, że zapytasz pracowników naszej firmy o wzorniki, by otrzymać niezwykle szeroki wybór materiałów, z których z pewnością wybierzesz idealną propozycję.

Profesjonalny montaż GRATIS!

 

Obawiasz się, że zainstalowanie rolety „dzień-noc” w kasecie jest trudne? Sprawdziłeś instrukcję montażu, a mimo to dalej nie wiesz jak zamocować rolety? Nie martw się - z naszą firmą nie będziesz musiał zmagać się z takimi problemami. Komfort naszych Klientów jest bowiem dla nas niezwykle ważny, dlatego też pomagamy im zawsze, gdy tego potrzebują.

Jeśli zdecydujesz się na zakup rolet w naszej firmie, możesz liczyć na profesjonalny montaż całkowicie za darmo. Nasi doświadczeni pracownicy dojadą do twojego domu lub mieszkania i szybko oraz sprawnie zamontują rolety. Nie musisz obawiać się ubytków w ścianach czy uszkodzenia okien. Posiadamy niezbędne narzędzia, by działać w pełni profesjonalnie.

Jak montujemy Rolety dzień noc?

Osoby obawiające się, że montaż rolet dzień noc będzie wiązał się z dużą ingerencją w strukturę okien pragniemy uspokoić, że nie ma takiej konieczności. Specjalnie w celu zaspokojenia różnych oczekiwań naszych Klientów montujemy rolety na aż 3 sposoby, zależnie od warunków otoczenia i wymagań Klientów. 

Kiedy montaż rolet ma odbyć się w sposób całkowicie bezinwazyjny, możemy założyć je na skrzydło okienne. Druga z proponowanych przez nas metod montażu to przykręcenie rolety do sufitu bądź ściany nad oknem. Możemy także przykleić roletę bądź przykręcić ją do listwy przyszybowej. Wybór należy do Państwa!

Na nasze rolety i ich montaż dajemy 36 miesięcy gwarancji

Może się wydawać, że ciągłe przesuwanie rolet, a także wystawienie tkaniny na silne działanie słońca sprawia, iż produkty te szybko tracą swój estetyczny wygląd oraz ulegają uszkodzeniom. By temu zapobiec, oferujemy tylko najwyższej jakości rolety dzień noc, gwarantując ich trwałość przez co najmniej 36 miesięcy. 

Wiadomo, że rolety dzień noc są intensywnie eksploatowane, a także narażone na działanie szkodliwych czynników, na czele z palącym słońcem. Powoduje to, że, w trosce o zadowolenie oraz budżet naszych Klientów, staramy się dostarczać im tylko najwytrzymalsze, najlepsze artykuły. Potwierdzeniem tego jest gwarancja na 36 miesięcy.  

Ile kosztują rolety dzień noc - cennik

Wiele osób, które zastanawia się nad montażem rolet typu „dzień- noc”, obawia się, że koszt ich zakupu będzie zbyt wysoki. Zupełnie niepotrzebnie. Nasza firma jest bowiem w stanie zapewnić jedne z najbardziej konkurencyjnych cen na terenie Warszawy i okolic, jednocześnie nie rezygnując z wysokiej jakości materiałów, z których wykonane są rolety.

Cena rolet zależy oczywiście od tego, jak duże jest okno, na którym mają zostać zamontowane, jednakże pragniemy uspokoić - nie jest to wydatek ponad miarę. Jeśli więc zastanawiasz się nad zakupem rolet, koniecznie skontaktuj się z nami. Wycenimy rolety pod wymiar twoich okien i odpowiemy szczegółowo na każde pytanie.

  • Ceny rolet dzień noc w kasecie rozpoczynają się od  104 zł brutto – bez montażu.

 

Rolety dzień noc

Jak czyścić rolety dzień noc?

Posiadanie rolet dzień noc ma być ułatwieniem, dlatego produkty takie nie mogą być trudne do utrzymania w czystości. Nasze rolety na pewno takie nie są. Można je odkurzyć bądź wyczyścić wilgotną szmatką. Oba te sposoby gwarantują szybkie porządki oraz zachowanie rolet w nienagannym stanie.

Rolety dzień noc zwykle narażone są na spore zanieczyszczenia i kurz. Nasze produkty jednak łatwo jest utrzymać w nieskazitelnej czystości za pomocą odkurzacza bądź wilgotnej szmatki. Nie ma przy tym potrzeby używania żadnych detergentów, a nawet lepiej jest tego nie robić, by nie odbarwić tkanin.  

Opinie i realizacje na terenie Warszawy i okolic

Firma Avens jest niekwestionowanym liderem w zakresie dostarczania rolet dzień noc w Warszawie i okolicach Warszawy. Nasza oferta cieszy się wielkim zainteresowaniem przede wszystkim ze względu na obecność w niej doskonałych rolet w bogatym wyborze. Także nasze usługi montażu utrzymane są na najwyższym poziomie, zachęcamy więc do kontaktu z nami.  

Rolety dzień noc stanowią nowoczesną i praktyczną dekoracją okienną, która łączy funkcję rolety, żaluzji, oraz zasłonki. Roleta dzień-noc wykonana jest z tkaniny zamontowanej w taki sposób, że dwie warstwy materiału przesuwając się między sobą pozwalają na płynną regulację ilości wpadającego światła. Wyróżniającą cechą rolety dzień – noc jest możliwość dowolnego ustawienia rolety w zależności od indywidualnych potrzeb. Za pomocą rolety dzień – noc możemy obserwować co się dzieje na zewnątrz bez jej podnoszenia. Na cenę rolet dzień noc wpływa sposób montażu i kolorystyka.

Działamy na terenie Warszawy (w dzielnicach takich jak Mokotów, Wilanów, Praga Południe, Targówek oraz wielu innych) oraz w okolicznych miejscowościach, takich jak Mińsk Mazowiecki, Ząbki, Łomianki. Wszędzie tam spotykamy się z licznymi, pozytywnymi opiniami naszych Klientów. Poniżej przedstawiamy niektóre z naszych realizacji, które są najlepszym dowodem na to, że opinie te są w pełni uzasadnione.